ELAZIĞ’DA KORONAVİRÜS VAKASI YENİDEN GÖRÜLDÜ

Elazığ’da bir kurumda çalışan kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Vakanın görüldüğü kişinin annesinde de koronavirüs görüldü.

ELAZIĞ’DA KORONAVİRÜS VAKASI YENİDEN GÖRÜLDÜ

Elazığ’da bir kurumda çalışan kadında yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı. 

ANNE VE KIZINDA POZİTİF GÖRÜLDÜ

www.elazigsonhaber.com internet haber sitesinin edindiği bilgiye göre, koronavirüs vakasının görüldüğü kadın Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde hemen tedavi altına alınırken, vakanın görüldüğü kadınının annesinin de koronavirüs testi pozitif çıktı. Koronavirüsün Adana kaynaklı olduğu iddia edildi. 

ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA DA TEST YAPILDI

Sağlık ekipleri koronavirüs vakasının görüldüğü kişinin çalıştığı kurumdaki çalışma arkadaşlarında da test yaptı.  Kurumda çalışanların testleri negatif çıktığı öğrenilirken önümüzdeki günlerde tekrar test yapılacağı belirtildi. 

Öte yandan koronavirüs görülen anne ve kızının Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ndeki tedavileri sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 01:52
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 13 ay Önce

Su uyur korona uyumaz. Maske takmakdan taviz yok

Bilgi
Bilgi - 13 ay Önce

Maske takma virüsü kapmamak için dğeil, sizdeki virüsü başkasına bulaştırmamak içindir. Buradaki arakdaşlar maske takmamayı marifet zannediyorlarken halk sağlığını riske atıyorlar ama umurlarında değil. Gözünüze maske takmanıza gerek yok yani, herkes ağzını-burnunu kapatırsa virüsü etrafa saçamaz. Etrafta virüs olmayınca da kimsenin gözünden virüs girmez.

Serdar aycan
Serdar aycan - 13 ay Önce

Yaradan bize akıl vermiş. Tercih hakkı vermiş. Icraatsiz tevekkülün cehaletten ibaret olduğunu söylemiş. Yorum yapan 2 arkadaş her şeyi Allah'a bırakmış görünüyor. Acaba hiç Kuran okumuşlar mı? Yoksa haci hoca kilikli sarikli cuppelilerin kit zeka piriltilarini mi takip ediyorlar?

Korkut
Korkut - 13 ay Önce

Etem arkadaş bu maskeli balodan bayağı hoşlanmışa benziyor.Bi de sosyalist Mesafe var onu unutmuş.O yaşa kadar kaç defa grip oldun,bı düşün.Gecen sene Elazığ'da gripten en az onbin kişi hastaneye gitmis, busene 64 kişi.Gecen sene zatürree de yüzün üstünde vefat var,bu sene salgın var dediler 4 kişi vefat etti.Buna ne diyeceksin.Birileri amacına ulaştı, yerküreyi teslim aldı.Hani Türk duruşu, Mümin duruşu.Tık ses yok.Hadi ağzın burnun kapattın, göz pınarlar ından girenleri ne yapacaksın.Hadi onu da kapattın.Yasiyor mu olacaksın.Geldigi yeri unutursak,bu korku bize hiçbir şey ifade etmemiş olur.Ne dersin.

lc
lc @Korkut - 13 ay Önce

cehalet böyle bir sey

Feyzi
Feyzi - 13 ay Önce

Hangi kurum acaba

Zülfü Kılıç
Zülfü Kılıç - 13 ay Önce

Bir düşünsenize dünyadaki tüm virüsün toplam ağırlığı acaba ne kadardır. 10gr geçmez ama dünyayı dize getirdi. Bunun tabiki bir sebebi vardır hem manevi hemde beşeri. Her musibetten bir nasihat almak lazım. Ama kardeşim tedbiri elden bırakmamak hem sevdiklerine hemde başkalarının sağlığına zarar vermemek için söylenenlere kulak vermeliyiz. Devletin işi gücü yok böyle bir virüsü uydurdu peki ne karı oldu devletimize. Üretim geriledi, zar zor dönen ekonomi neredeyse bitme derecesinde, bütün bu mücadelede bütçeden büyük paralar gidiyor, vatandaşın psikolojisi çok kötü kimin ne karı var bu işte. Alınan her karar insan sağlığı içindir. Biz kurallara uyalım gerisini Allah'a tevekkül edelim. Konunun ciddiyetini anlamayalara duyurulur.

Kasım MOLLA
Kasım MOLLA - 13 ay Önce

Ele verir talkını,kendi götürür salkımı,misali.Halka maske yi dayatanlara bı bakın maalesef kendileri takmayı zül görüyor olacaklar ki takmıyorlar.Oyle ya toplumu potansiyel virüs taşıyıcı görüp, kendilerine bulaşmaması için bunu istedikleri anlaşılıyor.Bu konuda gerçeği Enfeksiyon uzmanı Prof.Dr.Iftihar Köksal hanımefendi söyledi.Bunun bir pvsikolojik,patolojik vakalara sebep olacağı,nefes darlığı,astım, bronşit,gibi rahatsızlığı olanlarda ölüme, çocuklarda hayattan nefret edip,çok değişik rahatsızlıklara ve bunalima,intihara surukleyecegi unutulmamalıdır demekle hayatın bu şekilde yaşanamayacagini ifade ederek,hiç soylenemeyeni söyledi.Iste bilim adamı namusu ve gerçeği budur.Oturduk bir yerde çay içeceğiz,maskeyi delerek hupturik mi yapacağız.Geçin bunları .Yaşama sevincini yitirmiş insan zaten canlı cenaze dir.Hikmetin Başı ALLAH korkusudur.

Kasım MOLLA
Kasım MOLLA - 13 ay Önce

Serdar efendi, Kur'an sadece okumuyoruz , yaşıyoruz. Allah'ın lütfu ile.Sen eğer okuyorsan, lütfet ALLAH ne istiyor kullarından onu öğren.Yoksa ak üstünde kara,oku ha oku.Evet boş değil ama faydasız ilimden öteye geçmez.Diger maskesever arkadaşa gelince,eğer rahatsız isen ,sen tak,bir an önce de hastaneye git,başkasına da zarar verme.O hadsize gelince; bu Fakir Allah'ın lutfuyla {Hacettepe, Fırat )tan iki lisans diploması olan biridir edepli ol.Ben bir Prof.enfeksiyon uzmanını da referans gösterdim,hala maval okuyorsun.


SIRADAKİ HABER

banner103