Elazığ’da Okullar Açılacak Mı?

Elazığ’da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından eğitim ve öğretime verilen 1 haftalık aranın uzatılıp uzatılmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Elazığ’da Okullar Açılacak Mı?

Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından eğitim ve öğretime 1 hafta süreyle ara verilmişti.

Elazığ’da depremin yaraları sarılmaya devam ederken Elazığ’a eğitim ve öğretimin başlayıp başlamayacağı merak konusu oldu.

Elazığ’daki birçok okulda aileler deprem nedeniyle o okullarda kalıyor. Eğitim ve öğretim döneminin bu Pazartesi günü başlamasıyla birlikte okullarda kalan ailelerin mağdur olacağı değerlendiriliyor.

Elazığ’da eğitim ve öğretime verilen aranın 1 hafta uzatılıp uzatılmayacağı henüz netlik kazanmamışken okulların konteynır kentin bitirilip tamamlanmasına kadar açılmayacağı değerlendiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 02:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tamer
Tamer - 8 ay Önce

Ogretmenlerin çalışma koşullarını iyi biliyorum .Zati muhteremler ogretmelerle ugrasacaklarina ülkeyi soyup soğana çeviren milyar dolarlarca zarara uğratan siyasilari sorgulasinlar nasil güzel ülkem zarara uğratılmış bir bilseler

mehmet
mehmet - 8 ay Önce

iyi güzelde bu şehirde 123 bin öğrenci var.,deprem den etkilenen ise yaklaşık 15 bin öğrenci. geri kalan 115 bin öğrenci niye okula gitmiyor. özellikle ilçelerde köylerde neden tatil ediliyor anlamak mümkün değil.

mehmet
mehmet - 8 ay Önce

en azından il dışındaki öğretmenler çağrılıp depremle ilgili görevlendirmeler yapılabilir. bütün öğretmenler tatilde oldukları halde hem maaş hem de ekderslerini alacaklar çünkü.

Emoo
Emoo @mehmet - 8 ay Önce

Ogretmenle ne derdiniz var anlamadim. Öğretmenin görevi öğrenci ile. Ogrenci yok ise öğretmen okulda boş oturunca mutlu mu olacaksin.ayrica tatil olduğu için ek ders alamıyor öğretmenler. Bilmiyorsanız susun adam sansınlar

Oh ne güzel
Oh ne güzel - 8 ay Önce

Tüm kurumlar 7/24 çalışıyor öğretmenler biraydır yatıyor. Bari gelip depremzedelere yardımcı olsunlar Bi şeyler yapsınlar. Tüm kamu personeli çalışırken yatmasınlar evlerinde

Tamer
Tamer @Oh ne güzel - 8 ay Önce

Mehmet bey ve oh ne güzel adlı yorum sahipleri bilirkişi öğretmenlerle ne alıp veremediğiniz var anlamadım 123 bin öğrenci deprem psikolojisi ne olacak okulla hafif sallantıda bile izdiham olur kaldimi psikoloji bitmiş durumda bilmiyor galiba öğretmen ekders almaz tatilde sizin bu fesad mantiginiz var ya gerçekten bu hasis veli mantığı ve öğretmenlik gibi çok zor bı mesleği yatıyor gibi ifade etmek gerçekten dusundurucu

Gakko
Gakko - 8 ay Önce

17 subata ertelendi

Gakko23
Gakko23 @Gakko - 8 ay Önce

Üniversiteler 17 şubat değilmi?

Gakkoş
Gakkoş - 8 ay Önce

Orta okullar ne zaman basliyor

Kürşat
Kürşat - 8 ay Önce

Şu anda 300 civarında öğretmen çadırlarda gönüllü olarak görev yapıyor.


SIRADAKİ HABER

banner7