Elazığ’da Pedallar Bağımlılıktan Uzak Nesiller İçin Çevrildi  

Bisikletliler Derneği Elazığ ve Yeşilay Cemiyeti Elazığ temsilciliği tarafından düzenlenen bisiklet turu renkli görüntülere sahne oldu.

Elazığ’da Pedallar Bağımlılıktan Uzak Nesiller İçin Çevrildi  

Bu yıl pedallar ise bağımlılıktan uzak nesiller için döndü.  

Yeşilay, bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan biri olan bisiklet turunun 10. gerçekleştirdi.

Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında aynı gün düzenlenen geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu Elazığ’da da yapıldı.

Yaklaşık 40 kişilik bisiklet ekibi sırasıyla Malatya Caddesi, Çaydaçıra Kavşağı, Orman Kavşağı, Zübeyde Hanım Caddesi, Vali Fahri bey Caddesi ve Gazi Caddesi’nden geçerek Öğretmen Evi önünde turu tamamladı.

EVLİYAOĞLU: FARKINDALIK VE TOPLUMDA BİR DUYARLILIK OLUŞTURMAK İÇİN BU ETKİNLİKLERİ DEVAM ETTİRECEĞİZ

Yeşilay Elazığ Şube Başkanı Ahmet Evliyaoğlu, "Yeşilay bağımlıkla mücadele çerçevesinde gerçekleştirmiş etkinliklerden biridir. Bu programa katılım sağlayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Farkındalık ve toplumda bir duyarlılık oluşturmak için bu etkinlikleri devam ettireceğiz" dedi.

ÖZDAL: BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İÇİN BİSİKLET SÜRMEK SİZLERE ÇOK DAHA İYİ GELECEK

Yaşam kalitesinin arttırılması için herkesi bisiklet sürmeye davet eden Bisikletliler Derneği Elazığ İl Başkanı Atakan Özdal, "Bağımlılıkla mücadele için bisiklet sürmek sizlere çok daha iyi gelecek. Herkese iyi ve keyifli pedallamalar” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2022, 12:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109