Elazığ’da Polisler, ATV Motorlu Denetime Başladı

Elazığ'da trafik yoğunluğunun olduğu bölgelerde, ulaşımı rahatlatmak için oluşturulan ATV Motorlu Polis ekipleri, göreve başladı.

Elazığ’da Polisler, ATV Motorlu Denetime Başladı

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, kent merkezindeki belirli noktalarda trafik yoğunluğunu en aza indirmek için 2 ATV Motorlu Polis ekibi oluşturdu.

Kent merkezindeki işlek cadde ve dar sokaklarda bugün itibariyle hizmet vermeye başlayan motorlu trafik polisleriyle ulaşımın rahatlatılması planlandığı aktarıldı.

AVŞAR: 2 ADET ATV’Yİ SAHAYA SÜRMÜŞ DURUMUNDAYI

Motorlu ekipler hakkında bilgi veren Trafik Denetleme Şube Müdürü Şevket Avşar, “Elazığlı vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda özellikle çarşı bölgesinde hatalı parklanmalardan kaynaklanan trafik yoğunluğunu en az seviyeye indirmek amacıyla motosikletli şahin unsurlarımıza takviye olarak emniyet müdürümüzün de talimatları ile 2 adet ATV’yi sahaya sürmüş durumundayız. Bu ATV’lerimiz trafikte daha pratik olduğu için özellikle Gazi, Vali Fahri Bey Caddeleri ve bunun yanı sıra kapalı çarşı, Saray Camii ve Şıra Meydanı civarındaki dar sokaklarda oluşabilecek trafik yoğunluğuna müdahale etmek amacıyla kullanmayı planlıyoruz ve uyguluyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
.
. - 2 yıl Önce

50 tane emniyet müdürü ve amiri, 20 tane belediye başkanı, 40 tane vali değişti ama hiçbirisi gazi caddesi ve valifahribey caddesinde olan ikinci sıra parkına çözüm bulamadı.

..
.. - 2 yıl Önce

çözüm basit, ikinci sıraya park etmiyecen. Her şeyi polisten beklememek lazım

..
.. @.. - 2 yıl Önce

Sen etmeyeceksin, ben etmeyecem. Geri kalanlar ne olacak?

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109