Elazığ’da Son Bir Haftadaki Asayiş ve Şok Uygulamalarında 126 Şahıs Yakalandı

Elazığ’da, İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince son bir hafta içinde gerçekleştirilen asayiş ve şok uygulamalarında 126 kişinin yakalandığı belirtildi.

Elazığ’da Son Bir Haftadaki Asayiş ve Şok Uygulamalarında 126 Şahıs Yakalandı

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğünce, kent genelinde son bir hafta içerisinde asayiş ve yunus ekipleri tarafından asayiş ve şok uygulamaları gerçekleştirildi.

Uygulamalarda aranan veya meydana gelen asayiş olaylarının şüphelisi olduğu tespiti ile toplam 126 şahıs yakalanırken bu şahıslardan 34’ü sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çalışmalar çerçevesinde kayıp olarak aranan 10 şahıs bulunarak gerekli işlemler yapılırken denetimlerde 10 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 75 adet fişek, 1 adet pompalı tüfek, 5 gram metamfetamin, 10 gram esrar maddesi ele geçirildiği kaydedildi.

Ayrıca, çalıntı olduğu tespiti ile ele geçirilen 1 adet otomobil ile 1 adet motosikletin de belirlenen sahiplerine teslim edildiği vurgulandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gmg23
gmg23 - 1 hafta Önce

DIŞARISI EŞKİYA DOLUMU DESENİZE :) :) :)

yorumcu
yorumcu - 1 hafta Önce

niye fotomontaj resim var.

Mıntıka temizliği
Mıntıka temizliği - 1 hafta Önce

Tebrikler emniyet ve jandarmamız ,Allah razı olsun ,bu veledi zina maganda teröristlerden yakaladığıniz ,silahlar bir çok canı kurtardınız, gelelim hukuki boyutuna ?idam olmadığı müddetçe bu memlekette , tecavüz çoğaldı hırsızlık çoğaldı ,cinayet ve benzeri katliamlar çoğaldı, gasp ve uyuşturucu kullanımı yaşı 13 ce düşmüş vaziyette yeri geldimi dini kullanıp ahkam keserler milliyetçiliği kullanıp vatan millet sakarya derler .bu konu çelişkilerle dolu 40 yıl önceki elazığla simdikini kiyaslarsak bayrak bile teslim edilmez duruma gelmiş devlet bunun farkında çok değil 5 yıl sonra sokağa çıkamaz hale gelirsiniz demedi demeyin gakkosmus ne gakkoş be gakosluk yerine godoşluk gelmiş.. ..idam iyidir iyi...

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117