Elazığ’da Türk Halk Müziği Konseri Mest Etti

Elazığ’da Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri ve kursiyerleri tarafından verilen Türk Halk Müziği Konseri katılımcıları mest etti.

Elazığ’da Türk Halk Müziği Konseri Mest Etti

Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Türk Halk Müziği Konseri düzenlendi.

Koro şefliğini Uğur Kıstak’ın yaptığı ve Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri ile kursiyerlerinden oluşan koro, seslendirdiği eserler ile katılımcıları mest etti.

Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi'nde düzenlenen konsere, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Tabar, STK temsilcileri, kursiyerler ve davetliler katıldı.

TABAR: VATANDAŞLARIMIZIN EĞİTİM İHTİYAÇLARINI KARŞILADIK

Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü olarak 2021 - 2022 eğitim öğretim yılında 73 alanda 3 bin 811 kurs açtıklarını belirten Kenan Tabar, "Bu öğretim yılında açtığımız bin 650 kursta 33 binin üzerinde vatandaşımızı kurslarımızla buluşturduk. Okuma yazma kurslarından yabancı dil kurslarına, sanat kurslarından spor kurslarına, müzik kurslarından mesleki kurslara kadar geniş bir yelpazede vatandaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarını karşıladık. Beşikten mezara kadar hepimize ilim farzdır bizde bunun bilinciyle yediden yetmişe tüm vatandaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurslarımızın sayısını ve çeşitliliğini artırdık daha da artırmak arzusundayız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2022, 12:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ele mest ettiler ki
Ele mest ettiler ki - 6 gün Önce

Halen kendimize gelemedik.....siyasetin gölgesinde elazığ her şeyiyle bitmiştir. Karadeniller ülkenin anasını ağladılar, bütün yatırımlar karadenize. Siyasetçiler, belediye bşkanları, iş damları karadenizli ve onlara akıyor ..bu ülkede güneydoğu sorunu gibi karadenizli eorunu vardır. Ülke kutuplara ayrılmış kimse kimseye güvenmiyor. Gerçek bu. Ağzı açıklarda üç kuruşa iki makama tav olup bunun prşnden gidiyor. Yazık

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117