Elazığ’da Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Elazığ’da meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesine yönelik olarak çalışma yaptı.

Elazığ’da Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Elazığ’da meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesine yönelik olarak çalışma yaptı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Elazığ İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, ilimizde meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesine yönelik olarak yapılan çalışmalarda; Uyuşturucu Madde Ticareti Yaptıkları tespit edilen B.Ö.C., Ö.Ö., A.M.Y. isimli şahıslar 02 Temmuz 2020 tarihinde ekiplerimizce belirlenen adreslerinde yakalanarak göz altına alınmışlardır. Şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda 103 gr esrar maddesi, 1 gram metamfetamin maddesi ile 1 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 3 adet fişek ele geçirilmiştir. Şüpheli şahıslar 04.07.2020 tarihinde tamamlanan işlemlerin ardından sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanmışlardır.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103