Elazığ’da Yasağa Uymayan 32 Kişiye Ceza Kesildi

Elazığ’da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 20 kişi ve karantina kuralına uymayan 12 kişi hakkında 100 bin 800 TL idari para cezası uyguladı.

Elazığ’da Yasağa Uymayan 32 Kişiye Ceza Kesildi

Elazığ’da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 20 kişi ve karantina kuralına uymayan 12 kişiye idari para cezası uyguladı.

VALİLİK KURALLARA UYMAYANLARA CEZA YAĞDIRDI

Kolluk marifetiyle sokağa çıkma kısıtlaması ve il dışından gelenler için uygulanan 14 gün karantina uygulaması konusunda sıkı denetim yapan Elazığ Valiliği, sokağa çıkma yasağını ihlal eden 20 kişi ve karantina kuralına uymayan 12 kişi hakkında 100 bin 800 TL idari para cezası uyguladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rabia Ayhan
Rabia Ayhan - 12 ay Önce

Kürşat bey bizim millette küçük bir çocuk değil laftan anladıkları yok akıllı davranan bu parayı odemek zorunda kalmaz zaten ödeyende haketmiştir

Özkan aslan
Özkan aslan - 12 ay Önce

Arkadaşlar kimsenin zoruna gitmesin yazılan bu cezalar bizim için ortada bi kural varsa herkes ona uymak zorunda inş güzel günlerde gelecek herkesin bayramı mübarek olsun

Kürşat
Kürşat - 12 ay Önce

Anlaşilan Devlet iflas etti.Vatandasa ceza keserek vaziyeti kurtarmak istiyor.Bin lira sadaka ver,3152tl.geri al.Valla bu parayı dünyada hiçbir finans kurumu veremez.Yuzde 315.

Elazığ
Elazığ @Kürşat - 12 ay Önce

Sokağa çıkma yasağının ne olduğunu kavraman için daha çok okumalısın.

.....
..... @Kürşat - 12 ay Önce

Ceza bir caydırıcılık durumdur.O zaman herkes dışarı çıkardı.Hiç düşünme diye bir mekanizma yok galiba.

Kürşooo
Kürşooo @Kürşat - 12 ay Önce

Vatandaşın ne işi var dışarıda. Kurala uymayana tabiki ceza olacak. Cezalar olmasaydı şuan milletin hepsi dışarıdaydı. Kurala uyamayana tabiki cezası kesilir.

Karşıyakalı
Karşıyakalı - 12 ay Önce

Kürşat beyefendi devlet sokağa çıkma yasağı koymuşsa çıkmayacaksın çıkarsanda cezayı yiyeceksin saçma sapan yorumlar yapma bu virüste çoğu Avrupa devletleri alt üst oldu şükret ülkene Türkiye cumhuriyeti büyük bir devlettir bu kötü günler geçeçek inancım tam yasaklarada uymak lazım Allah büyüktür

Mert
Mert - 12 ay Önce

Yani arkadaş niye bu kadar ciddiye almıyorlar bu uygulamayı ne işi var şimdi bu insanların dışarda biz evde oturuyoruz gerizekalıyızda bi onlar mı akıllı şu yasaya uymayana 3 bin değil 10 bin kesilsin.. Devlet evde kal diyor bunlar dışarda ya arkadaş dışarda bir yerde açık değil bu ne evden çıkma hevesi anlamış değilim .

Kürşat
Kürşat - 12 ay Önce

Sizin ne dediğimi anlamanız mümkün değil.Cok ekmek yemeniz,çok okumanız ve tecrübe sahibi olmanız lazım.Bizim kurallara uymamak veya uymayın dediğimiz yok,yalnız uygulamanın Anayasaya aykırılık,ve Kanunlara uyumluluk göstermesi lazım.Bu uygulamaları,ancak Ohal ilan ederek yapabilirsiniz,fiili durum meriyette olan yasal mevzuata uymuyor,anladinmi.Isminde ooooo çok olan zurna.Birde yasak ayrı bir uygulama, kısıtlama ayrı bir uygulama bunları anlamanı beklemiyorum.Gecen yıl ülkemizde 82000 kişi gripten vefat etti,bunun 10 bini coronadan.Gecen yıl böyle bir takib olmadığı için,test kiti varolmasina ragmen hiç kimsenin aklına gelmedi.Buralarda yorum yapmadan önce biraz araştır,bilgi sahibi olmadan fikir serdetmek cahil işi.Artik öyle halaskarane tavırlar da geçer akçe anlatabildimmi? Herşeye rağmen Hayırlı Bayramlar.


SIRADAKİ HABER

banner103