Elazığ’da Zincirleme Kazalar Kameralara Yansıdı

Elazığ’da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı şehir genelinde etkisini gösterdi. Kar yağışının ardından Çaydaçıra Mahallesi’nde sürücüler zor anlar yaşadı. Zincirleme trafik kazaları kameralara saniye saniye yansıdı.

Elazığ’da Zincirleme Kazalar Kameralara Yansıdı

Elazığ’da etkili olan kar yağışı dolaysıyla sürücüler zor anlar yaşadı. Kar yağışının başlamasının ardından yollarda buzlanma meydana geldi.

Çaydaçıra mahallesi Süleyman Ateş Caddesi’nde kar yağışının ardından yollarda buzlanma oldu.

Kar yağışına hazırlıksız yakalanan Süleyman Ateş Caddesindeki sürücüler zor anlar yaşarken, zincirleme trafik kazaları yaşandı.

Buzlanma nedeniyle kayan araçlar ve beraberinde gelen trafik kazaları   kameralara saniye saniye yansıdı.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dramantano
Dramantano - 2 hafta Önce

Saat 2. 25 çaydaçira m belediyemiz sokaga çikma yasagina harfiyen uyuyor kendilerini tebrik eder mart ayi başında kısıtlamaların kalkmasıyla mahallemize teşriflerini bekleriz tatlı rüyalar saygıdeğer Elazığ belediyemiz

+1??/
+1??/ - 2 hafta Önce

kayan araci ayagiyla durdurmaya calisan gakgom sana helal olsun

Gidin malatayaya bakın. Yeni mahalleleri, yolları, parkları, kaldırımları, hizmeti görün. Nerede tuzlama, küreme?
Gidin malatayaya bakın. Yeni mahalleleri, yolları, parkları, kaldırımları, hizmeti görün. Nerede tuzlama, küreme? - 2 hafta Önce

Elazığın en büyük mahallesi. Çaydaçıra mahallesi. Doğru düzgün yol yok. Olan yolların kotu alınmamış. Hepsi %80 eğimli. Standart dışı. Eğim karayolunda %10 olur.
Kaza olan yoldaki eğim çok rahat %10 na indirilebilinir ama bir kepçe getirip uğraşmaya değmediğinden doğal olarak nasıl duruyorsa o şekil asfaltı dökmüşler.
Kar yağdığında küreme ve tuzlama olayı yok zaten.
Mahallede doğru düzgün kaldırım bile yok.
Toplu ulaşım minibüslere verilmiş. Berbat halde.
İmarda park, yeşil alan olan alanların hepsi boş bekliyor.Park, yeşil alan yapılamıyor.
Kuzey imar yolunun durumu ortada zaten. Yola benzer durumu yok. Onlarca kişi öldü.
Önceki belediye başkanı teknokentten obakente 3 gidiş 3 geliş yol yaptı ama sadece 50 cm lik kedi kaldırımı yaptı. Orada insan yürüyeceğini düşünemedi. Şuan insanlar yolda yürüyor. Kedi bile darlıktan o kaldırımda zor yürüyor.

Zaza
Zaza - 2 hafta Önce

Milyonlarca para verip aldığımız dairelerin yolları rezillikkeri bu

Mehmet
Mehmet @Zaza - 2 hafta Önce

Yol mu, çaydaçıra mahallesinde yol var mı.

Lastik
Lastik - 2 hafta Önce

Yollar sıkıntılı ancak diğer sorun yuzbinlerce para verip araç alıyor insanlar ama kışlık lastik almıyor iki taraflı bu sorun belediye ve araç kullanıcıları

Buzda kaymayan lastik üretildi mi?
Buzda kaymayan lastik üretildi mi? @Lastik - 2 hafta Önce

Buzda kaymayan lastik üretildi mi?
4 kışlık lastikle oradan çıkamadım. Sen 6 lastikle dene bakalım. Orada 1 cm bile kar yok ama buz olmuş. Kar olsaydı, buz olmasaydı araçlar çıkardı zaten. Kışlık lastiğin buzda hiçbir etkisi ve faydası yoktur. Orada zincir kullanılacak. Belediye küreme aracı bile oradan zor çıkar. Aşırı eğim ve buzlanma var.

Mercedes
Mercedes - 2 hafta Önce

Yaw Allah'ıma öküz bunlar kaza oldu tamam alın araçları uzaklaşmaya bakın durup ne olmasını bekliyorlar daha kötüsü oluyor

SIRADAKİ HABER

banner103