Elazığ’ın Eski Milli Eğitim Müdürü Yeniyol, Nereye Atandı?

2012 – 2014 yılları arasında Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan Abdülaziz Yeniyol, Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

Elazığ’ın Eski Milli Eğitim Müdürü Yeniyol, Nereye Atandı?

Elazığ Eski Milli Eğitim Müdürü Abdulaziz Yeniyol’a yeni görev.

İstanbul Pertevniyal Lisesi Müdürlüğü görevinden 2012 yılında Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Abdulaziz Yeniyol, 2014 yılına kadar Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdürmüştü.

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden 2014 yılında İstanbul Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Yeniyol, ilçe milli eğitim müdürlüğü görevinden Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandı.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Abdülaziz Yeniyol, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ataması resmen yapıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSEYİN
HÜSEYİN - 8 ay Önce

NE BÜYÜK HABER YAPMIŞSINIZ HERKES ÇOK MERAK EDİYORDU

Cavit19
Cavit19 @HÜSEYİN - 8 ay Önce

Cevdet Yılmaz, Murat Yağbasan, Harput Muhtarı Zülküf, Vekiller çifte Zülfüden sonra yeni idolümüz Elazizden geçen Aziz

boş adam
boş adam - 8 ay Önce

Dünyanın eğitim ile hiçbir alakası olmayan tek insanı olabilir.

B.k.
B.k. - 8 ay Önce

Eski adliye binasına 2 trilyondan(Eski para birimi) fazla masraf yapıp sonra da senesi dolmadan binayı boşaltan kişi değil mi. Bu arada il milli eğitim binası nerede bilen var mı?

Alihan
Alihan @B.k. - 8 ay Önce

inanki benim yazacağım yorumu yazmışsın ağzına sağlık...

Müdürmüdür?
Müdürmüdür? - 8 ay Önce

Yalovaya pek iyilik yapmamışlar. Elazığ'a gelince Yalovadan da beter bu memlekete senelerdir asaleten müdür atamıyorlar. Nihat Büyükbaştan sonra bu memlekete doğru dürüst Milli Eğitim Müdürü verilmedi

Hursit
Hursit - 8 ay Önce

AKP NIN ISLERI BU ISTE...DON DOLAN GINE BASA GEL YANINA MEHTERANI DA ALMIS ILERI GERI EGLEN...LIYAKAT OLMAYINCA ONU ARADAN BURAYA ALMAKLA KALITE GELMIYOR...

Elazığlı
Elazığlı - 8 ay Önce

BİZE NE?

Emre
Emre - 8 ay Önce

Meraktan ölmüştük nereye atanacak diye

Scarface
Scarface - 8 ay Önce

İşte bu Elazığın ne kadar aciz durumda olduğunu gösteriyor , milletvekillerinin ülkede iyi konumlarda olmasını istiyor, devletde söz sahibi olmasını istiyor , akşam haberlere baktığı zaman tv lerde hemşehrisini görmek istiyor , Elazığ halkı --1


SIRADAKİ HABER

banner103