Elazığlı Depremzededen Vali Kaldırım'a Duygulandıran Konuşma

Elazığ’da depremzede bir vatandaş Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a depremin ilk gününden itibaren yapılan yardımlardan ötürü teşekkür etti. Vali Kaldırım’ın paylaştığı konuşma izleyenleri duygulandırdı.

Elazığlı Depremzededen Vali Kaldırım'a Duygulandıran Konuşma

Elazığ’da 24 Ocak tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin yaraları ilk günden itibaren sarılmaya devam ediyor.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ’da depremzedeleri ziyaret ettiği esnada bir vatandaş ile arasında geçen konuşma izleyenleri duygulandırdı.

Vali Kaldırım ise sosyal medyada “Elazığ insanı merttir, kadirşinastır…” şeklindeki açıklamasıyla aralarında geçen konuşmayı paylaştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise bu videoyu retweetledi.

DEPREMZEDE VATANDAŞ: ALLAH DEVLETİMİZİN EKSİKLİĞİNİ VERMESİN

Depremzede vatandaş Vali Çetin Oktay Kaldırım’a, “Mahallemizde hiç kimsenin eksiği yok. Bir yerine beş geliyor. Kimse ben almadım bir şey diyemez. Kesinlikle diyemez. Evleri yıkılmış, yapılacak. O detayı bilmiyorum. Bir battaniye alan beş aldı. Bir erzak alan beş aldı. Aldı. Herkeste aldı. Duacıyız. Allah razı olsun. Bunu bilin. Çalışmalar çok iyi. Devletimiz ilk günden beri vatandaşla el ele, iç içe. Sürekli takip ediyorsunuz. Allah sizden razı olsun. Allah devletimizin eksikliğini vermesin zeval vermesin” diye ifade etti.

VALİ KALDIRIM: ELAZIĞ TÜM TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL ŞEHRİ OLACAK

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ise depremzede vatandaşa, “Bir yıl içinde yepyeni bir şehir olacak. Tüm Türkiye’nin en güzel şehri olacak Elazığ güzel kardeşim. Allah devletimizden milletimizden razı olsun. 27 gündür Bakanlarımız burada kaldı. Bize dua edin olur mu?” dedi.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barıs
Barıs - 1 yıl Önce

Aynen halkın algısı çok iyi

ilker
ilker @Barıs - 1 yıl Önce

Barış bey ince görmüşsünüz:)

Kenan
Kenan - 1 yıl Önce

Keşke ülkemin her ilinin valisi Elazığ valisi gibi olsa. Bir Elazığ’lı olarak Elazığ valisine müteşekkirim.

Mert
Mert - 1 yıl Önce

Esnaf ne olacak e i olmayanları son durumu be olacak. Herşey 1çadır 1_2 paket nohut makarna ile yardım geliyor diyen vatandaşım o detayını bilmediğin ev işleri varya bu memleketi 5 yıl geriye götürdü.

Kayahan
Kayahan - 1 yıl Önce

Biz de işte tam da bu yüzden vergi veriyoruz.

Vehbi gür
Vehbi gür - 1 yıl Önce

Valiyi şimdiki çalışmalarını takdir etmiş başarılı bulmuştum 4 iktidar vekilinden daha gayretliydi Allah var. Ama o deprem gecesi herkesin canı yanmışken onlarca insan hayatını katmetmiş binlercesi evsiz kalmışken kamuoyunda algı çok iyi diye bakana beyan vermek hiç olmadı

Kenan
Kenan - 1 yıl Önce

Evet valimiz çok iyi, ancak o gün bakan lara o lafı edip karizmayı çizdirmese idi , kendine hiç yakışmadı..

SIRADAKİ HABER

banner103