Elazığlı Esnaf İçin Birlik Olun Çağrısına Cevap Geldi!

Kanal Fırat Televizyonu’nda yayınlanan “Son Baskı” programının sunucusu Furkan Dilaver, Pazartesi günkü programında depremden sonra Elazığlı esnaflara verilen kredilerin ertelenmesi talebini gündeme getirerek esnafların talebinin çözümü için Elazığ’daki tüm odaların toplanıp konuyla ilgili açıklama yapmaya davet etti. Elazığ Esnaf Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem de bugün konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Elazığlı Esnaf İçin Birlik Olun Çağrısına Cevap Geldi!

Kanal Fırat Televizyonu’nda yayınlanan Furkan Dilaver’in hazırlayıp sunduğu “Son Baskı” programının Pazartesi günkü canlı yayın konuğu Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Cebrail Top oldu.

Programda esnafın sorunları konuşulurken, Bakkallar Odası Başkanı Cebrail Top, Elazığlı esnafa verilen deprem kredilerini gündeme getirdi ve deprem kredilerinin ertelenmesi gerektiğini söyledi.

FURKAN DİLAVER’DEN CANLI YAYINDA “ESNAF İÇİN BİRLİK OLUN” ÇAĞRISI

Bunun üzerine program sunucusu Furkan Dilaver, Elazığ’daki esnafın sıkıntı içerisinde olduğunu Elazığ’daki tüm odaların esnafların bu talebine duyarsız kalmamaları gerekitğine dikkat çekerek, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Elazığ Ticaret Borsası, Elazığ’daki tüm kooperatifler, Elazığ’daki tüm birlikler ve Elazığ’daki 25 oda başkanı bir araya gelip bu konuyla ilgili her hangi bir yerde açıklama yapıp tek ses olurlarsa konunun çözülebileceğine inanıyorum. Odalarımız çalışmalar yapıyorlar ama kredi soru halen çözülmediyse demekki birlik olup tek ses çıkarmak gerekiyor” diyerek kredilerin ertelenmesiyle ilgili Elazığ’daki tüm oda başkanlarının birlik olmadığını söyledi.

BAKKALAR ODASI BAŞKANI: DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ! TEK SES OLMAMIŞIZ

Elazığ Bakkalar ve Tekel Bayiler Odası Başkanı Cebrail Top’da Furkan Dilaver’in bu sözlerine “Kredilerin ertelenmesiyle ilgili bir araya gelip tek ses olmamışız. Doğru söylüyorsunuz, haklısınız” dedi.

CEMİL ERDEM, OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANTI YAPTI

Bu programın ardından Elazığ Esnaf Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem, konuyla ilgili esnaf odaları başkanlarıyla bir toplantı yaptı. Esnaf odaları başkanları çok önemli bir durum olduğu ifade edilerek toplantıya davet edildi.

CEMİL ERDEM: ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMİŞTİR VE DEVAM ETMEKTEDİR

Olağan üstü toplantının konusu Furkan Dilaver’in açıklamaları oldu. Toplantıda açıklama yapan Cemil Erdem “Furkan Dilaver ile Son Baskı” programında konuşulanlarla ilgili “Furkan Dilaver’in oda başkanlarımızdan acilen bir özür dilemesi gerekmektedir. İlimizde bir deprem yaşanmış, o depremde esnaf ve sanatkarlarımız en çok etkilenen taraf olmuştur. Bizler esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarını her toplantıda, her platformda dile getirmek için çalışmalarımız devam etmiştir ve devam etmektedir. Ama sanki başkanlarımız çalışmıyorlar, bir araya gelmiyorlar, toplanmıyorlar gibi konuların işlenmesi oda başkanlarımıza haksızlık yapılmaktadır. Furkan kardeşimizin de ya özür dilemesi lazım, ya istifa etmesi lazım” dedi.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakgo
Gakgo - 4 ay Önce

Cebrail top doğru söyledi birlik var mı ? Yok . Sürekli adam kendi kendine mi bir şey yapsın

Bekir Deveci
Bekir Deveci - 4 ay Önce

Helal olsun sana Furkan Bey.. Uyuyan devleri uyandırıyorsun

Salıbabalı Hüseyin
Salıbabalı Hüseyin @Bekir Deveci - 4 ay Önce

Salıbabada esnafım bunca yıldır bu başkan gelip bi durumumu sormadı. doğruları söyleyen Furkan gardaşımızlada bir tanışıklığımız yoktur ama kılına zarar gelse salıbabayı dökerim.

Yasin Ay
Yasin Ay @Bekir Deveci - 4 ay Önce

Bu şehirde her sorunu dile getiren furkan bey yanındayız. Ne zaman mesaj attıysak okuyup bizleri bilgilendirdin. Hakkını ödeyemeyiz

Faruk
Faruk @Bekir Deveci - 4 ay Önce

asıl Cemil Erdem, acilen furkan dilaver'den özür dilemeli.

Çürümüşlük
Çürümüşlük @Bekir Deveci - 4 ay Önce

Bu yaşlıları esnaf dizginlemeyecek ise yerel basın kesinlikle bundan sonra esnaf lehine hiç bir projeye destek vermemeli bence. Furkan dilaver bu şehrin en kıymetli değerlerinden dir yedirilmeyecek bir değerdir. Herkes haddini bilsin. Esnaf başkan ayağına ortalıkta dolaşıp hiç bir iş yapmayan bu bunaklara ya hadlerini bildirsin yada ağlamayı bıraksın öldük bittik diye. Ya işleriniz tıkır bi sorununuz yok yada kötü başkanlar seçmişsiniz sorunlarınızın konuşulmasını bile istemiyorlar.

Gakgo
Gakgo - 4 ay Önce

Bence siz Furkan Dilaver den özür dileyin

Tolga Kaya
Tolga Kaya - 4 ay Önce

Esnafın hali ortada. Başkan ne yaptın bize???

suçlu medya oldu hele bak ne ile uğraşıyorlar
suçlu medya oldu hele bak ne ile uğraşıyorlar - 4 ay Önce

bazılarının kılı ağarmış hala ney peşindeler...yazık yav

...
... - 4 ay Önce

Önündeki kağıdı bile zor okuyan kişilerin şehire faydasını siz yorumlayın artık. Milyonlarca üniversite mezunu işsiz durumda. Mezuniyet şartı bile olmadan başkan olan, Başkanların Aldıkları maaşları da açıklasınlar bu şehire menfaatleri olmadan sahip çıktıklarını bilelim. Maaşları sakın duymasın vatandaş. İşe yerleştirdileri çocuk ve yeğenleride kimse duymasın.

Aslan bey
Aslan bey - 4 ay Önce

CEMİL ERDEM İSTAFA ETMELİ

Gakgolar diyarı
Gakgolar diyarı @Aslan bey - 4 ay Önce

Elazığlı Reşit
Elazığlı Reşit - 4 ay Önce

Kredilerin ertelenmesi konusu çok önemli. Şu süreçte kimseyi birlikte hareket ederken görmedik. Yazık değil mi bu şehrin insanlarına. Birlik beraberlik olmak varken çıkmış bir de hakkı söyleyen birine istifa et deniliyor


SIRADAKİ HABER

banner103