Elazığlı Hemşehrimiz Polis Memuru Cihat Şahin Şehit Oldu

Suriye’nin Azez kentinde bugün saat 17.30 sıralarında özel harekat konvoyuna gerçekleştirilen terör saldırısı nedeniyle Elazığlı hemşehrimiz Polis Memuru Cihat Şahin, şehit oldu. Gerçekleştirilen saldırıda 3 polisimiz de yaralandı.

Elazığlı Hemşehrimiz Polis Memuru Cihat Şahin Şehit Oldu

Suriye’nin Azez kentinde içerisinde güvenlik güçlerimizin olduğu araca terör örgütü mensupları tarafından roketli saldırı gerçekleştirildi.

Saldırının ardından olay yerine askerlerimiz ve polislerimiz sevk edildi. Yaralı güvenlik güçlerimize ilk müdehaleyi bölgedeki askerlerimiz ve polislerimiz yaptı.

Gerçekleştirilken saldırı nedeniyle araçta bulunan Elazığlı hemşehrimiz Polis Memuru Cihat Şahin şehit oldu.

ŞEHİDİMİZİN 34 YAŞINDA OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü emrinde görev yaparken, Suriye’ye görevlendirilen şehidimizin 34 yaşında olduğu öğrenildi.

EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYDI

Şehidimizin Elazığ ili Palu ilçe nüfusuna kayıtlı olduğu, evli ve 3 ile 7 yaşlarında iki çocuğunun olduğu da öğrenilirken şehidimizin Elazığ’da yaşayan anne ve babasına acı haber verildi.

Kanal Fırat Medya Grubu olarak şehidimiz Cihat Şahin’e Allah’tan rahmetli, kederli ailesine, yakınlarına ve Elazığ’a başsağlığı ve sabır diliyoruz…

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2021, 21:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah rahmet eylesin
Allah rahmet eylesin - 2 hafta Önce

Suriyeli bir takım gvt gençleri keyf yapacak bizim aslan gibi babayiğiyitlerimiz şehit düşecek..sorun da bu...ozaman buralar tekrar Türkiye sınırlarına dahil edlmeli kesinlikle çıkılmamalıdır. Çıkılırsa şehitlerinize saygıszlık olur. Şehidimize Allah cenneti mekan eylesin.

Karşıyakalı
Karşıyakalı @Allah rahmet eylesin - 2 hafta Önce

Nargile keyifleri, terlik keyfi, kültür parkta Arapça şarkı söyleme keyfi bu itler bir an önce suriyeye gitmeli. Hemşehrilerimizin başı sağolsun.

Mert
Mert - 2 hafta Önce

Tüm gazeteler TV büyük puntolarla vatan sağolsun diyip geçecek.sonramı ne olacak Suriyeliler bu vatan evlatlarının verdiği vergilerle karılarının üzerinden kalkamayacak...Allah rahmet etsin.

BATTALGAZİ44
BATTALGAZİ44 - 2 hafta Önce

Allah rahmet etsin, milletimizin ve Elazığ'ın başı sağ olsun, mekanı cennet, ruhu şad olsun. Ailesine ve yakınlarına sabrı cemil versin.

Aytaç
Aytaç - 2 hafta Önce

Eğer ki bu suriye topraklarında biz bu şehitleri veriyorsak; Suriyeye kesinlikle girilmeli ve topraklarımıza katılmalıdır. Aksi takdirde şehitlerimizin emeğine saygısızlık etmiş oluruz.

ılhan Yukseloglu
ılhan Yukseloglu - 2 hafta Önce

Allah rahmet eylesin,nurlar içinde uyusun.Ailesine,sevdiklerine,sevenlerine,dost ve arkadaşlarına,hemşerilerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.Bahar-İlhan Yükseloğlu.

HasanHoca
HasanHoca - 2 hafta Önce

Sayın haber yazarları: Bu şehidimizin baba adını bulup yazmak, İlçesini köyünü bulup yazmak çok mu zordu. Bu haberin önemsizliği mi yoksa sizin acizliğiniz mi? Allah şehidimize Dünya ve ahiret şehitliği mertebesi versin.

TheNergize
TheNergize - 2 hafta Önce

Rabbim şehadetlerini kabul eylesin.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109