Elazığlı Vatandaşlardan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın hazırlayıp sunduğu “Gündem” programında açıkladığı 3 ay su parasının alınmayacağını açıklaması, şehrin genelinde memnuniyetle karşılandı.

Elazığlı Vatandaşlardan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın hazırlayıp sunduğu “Gündem”1 programının konuğu oldu.

Başkan Şerifoğulları Kanal Fırat Televizyonu’nda Elazığ’da 3 ay boyunca su faturalarının bedelinin alınmayacağını açıkladı.

Elazığ’a müjdeyi Kanal Fırat ekranlarından duyuran Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na il yöneticileri ve STK’lar başta olmak üzere kamuoyu tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Elazığlı vatandaşlarda Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdiler.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 1 yıl Önce

ADAMSIN ADAM ŞAHİN BAŞKANIM,KEŞKE SENİN DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ AKSADA DOGALGAZDA İNSAFA GELSE BU KIŞ GÜNÜ MİLLETİN ANASINI BELLEDİLER.YAZIK GÜNAH BU MİLLETE VALLA İMANA GEL AKSA DOGALGAZ SAYGILARIMLA ŞAHİN BAŞKANIM

Pala remzi
Pala remzi - 1 yıl Önce

1 yıldır önceki başkanın borcunu ödemekten Elazığ’a bir şey yaptığı yok , birde suyu bedava et israf edilsin, Herhalde gelen yardımlardan borcu kapattın

Murat yavas
Murat yavas - 1 yıl Önce

Değerli hemserilerim tabiki sıkıntılı bir zaman diliminden geçiyoruz sizin kaderinizde bunlar varmis inşAllah zahiren çok zarar gördünüz manen ecrini alarsiniz rabbim katinda biz inançlı insanlarız fakat baskanin yapmış oldugu su fatura ödemeleri konusunda iyi niyetli bir yaklaşımını olmlu karşılıyorum elazigda yaşamıyorum izmirde yasiyorum inaniyorum ki başkanımız dan güzel.halkın yararına olumlu adımlar daha olacaktır doğalgaz konusunda il mv lerimiz çalışma yapacaklardır başkanımız da yardımcı olur inşAllah.

SIRADAKİ HABER

banner103