banner83

Elazığlı Zahide Teyze, 11 Çocuk, 50 Torun Ve 3 Torununun Torunu Gördü

Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde yaşayan 107 yaşındaki Elazığlı hemşehrimiz Zahide Solmaz, 11 çocuk, 50 torun sahibi olan ve 3 tane de torununun torununu gördü. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Zahide Solmaz’ı evinde ziyaret ederek, asırlık çınarın hayır duasını aldı.

Elazığlı Zahide Teyze, 11 Çocuk, 50 Torun Ve 3 Torununun Torunu Gördü

Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde oğlu Dursun Solmaz’ın yanında yaşayan 107 yaşındaki hemşehrimiz Zahide Solmaz 11 çocuk, 50 torun sahibi olan ve 3 tane de torununun torunu gördü.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş,  Zahide Solmaz'ı ziyaret ederek hayır duasını aldı.

Zahide Nine’nin aslen Elazığlı olduğunu öğrenen Başkan Aktaş, kendisinin de bağları nedeniyle Elazığ’la ilgili anılarını tazelemiş oldu.

AKTAŞ: ELAZIĞ’LA OLAN ORTAK İRTİBATIMIZ NEDENİYLE ANILARI DA YAD ETMİŞ OLDUK

Zahide Nine'nin 107 yaşına rağmen gayet bilinçli ve bilgili olduğunu dile getiren Başkan Aktaş, “Anne ve babalarımız, dede ve ninelerimiz bizim hayır dua kanalımız. Bizim ümidimiz, heyecanımız. Onlara sahip çıkmak, yanımızda yaşlanmasını temin etmek bana göre her evladın ana gayelerinden olması lazım. Bu manada bu ulu çınara adeta bir çocuk edasıyla baktıkları için oğlu ve gelinine teşekkür ediyorum. Zahide Ninemize sağlıklı ve hayırlı bir ömür diliyorum. Tek gayemiz hayır duasını almaktı. Aynı zamanda Elazığ’la olan ortak irtibatımız nedeniyle anıları da yad etmiş olduk” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gül yilmaz
Gül yilmaz - 2 ay Önce

Bu kadın 92 yaşında 107 değil 30 yıl kızı baktı son 4 yıldır oğlunun yanında bi kızını kalp krizinden öldürdü diğer kızına da kalp krizi geçirdi kizlarindan nefret eden bir anne.Ayrıca kızı depremden vefat etmedi yoğun bakım hastasiydi. Böyle haberlere inanmayin.Gelini de sahte doktor gülfiruz solmaz yazın google da görürsünüz kendisine aydinda dava açılmıştır

Ahmet bolsu
Ahmet bolsu - 2 ay Önce

Eğer dedikleri doğruysa vay halimize eşim 20 gün önce vefat etti kimin yuzunde oğlu bakmadı ablasına gönderdi benim 45 yıllık kaynanam kimse şov yapmasın

Memnune Çetintaş
Memnune Çetintaş - 2 ay Önce

MaşAllah Allah gūç kuvet versin Allah oğlundan ve gelinindende razı olsun

Helin ak
Helin ak - 2 ay Önce

Yalancı bu kadın 92 yasında.. Ikı evlat gomdu... Dertten baska bışe cektırmedı kızlarına . Yıllarca kızı baktı buna..3 4 senedir oglunun yanında. Gelini sahtecilik den haberlere çıktı. Sahte doktor gulfuruz. Boyle haberlere inanmayın. Asılsızdır. ıstemeyen Bı anne bu.

mehmet
mehmet - 2 ay Önce

maşAllah. 107 yaşına göre oldukça dinç.

Bahri
Bahri - 2 ay Önce

MaşAllah teyzemize, Allah sağlık ve huzurlu bir ömür versin.

Haber
Haber - 2 ay Önce

https://www.aydinlife.com/adu-de-paralel-iftira-ve-sahtecilik-ankara-dan-dondu--170211.html

Haber
Haber - 2 ay Önce

https://www.aydinlife.com/adu-de-paralel-iftira-ve-sahtecilik-ankara-dan-dondu--170211.html


SIRADAKİ HABER

banner7

banner47