Elazığlılar Cadde ve Sokaklara Akın Etti

Elazığ’ın en işlek caddesi olan Gazi Caddesi’nde tam kapanma öncesinde ciddi bir yoğunluk yaşandı. Sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan caddedeki yoğunluk gün boyu devam etti.

Elazığlılar Cadde ve Sokaklara Akın Etti

Tam kapanmayla uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde çarşı pazarda ciddi bir yoğunluk yaşandı.

Vakaların zirve yapmasıyla alınan tam kapanma kararı tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’da da perşembe günü saat 19.00’dan sonra uygulanmaya başlanacak.

Bayram sonuna kadar devam edecek olan kısıtlama öncesinde Elazığlılar çarşının yolunu tuttu. Gün boyu ciddi bir yoğunluğun yaşandığı Gazi Caddesi’nde koronavirüs tedbirleri hiçe sayıldı.

Caddelerde mesafe kurallarına uyulmazken neredeyse tüm mağazaların önünde kuyruklar oluştu. Tam kapanma öncesinde caddelerdeki bu yoğunluk Elazığ’daki vakaların artabileceği şeklinde yorumlandı.

HABER:Nisa ATEŞ

İŞTE ELAZIĞ’DA Kİ SON DURUM….

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2021, 21:17
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nasıl insansiniz
Nasıl insansiniz - 3 hafta Önce

Ulan kapanma tam değil zaten neyin alışverişi bu market açık fırın açık kisitlamada yeni Don giyinmek farklı kılmıyor 20 gün sadece ekmek yeseniz de ölmezsiniz

Anonim
Anonim - 3 hafta Önce

Ya bu Elâzığ halkı ne kadar komik. Haberi izledim LC Waikiki kuyruk olmuş. Bayram mı var hadi bayramı geçtim o sıcaktan o içerideki kokudan da mı bayılmıyorsunuz. Muhabir desen saçma saçma sorular soruyor.

Eyyyy admin
Eyyyy admin - 3 hafta Önce

Eyyy admin neden yorumumu kaldırdın. Madem saçma sapan haber yapıyorsan yorumlarada katlanacan arkadaş

Sahipsiz elazığ
Sahipsiz elazığ - 3 hafta Önce

Sizin Allah belanızı vermeisn bizi siz bu hale getirdiniz cahiller,

SIRADAKİ HABER

banner103