Elazığlıların Endişesi Ulusal Haber Sitelerine de Yansıdı

Amerika Birleşik Devletleri’ne Kongrenin basıldığı tarihi gecede, Elazığlılar da en az Amerikalılar kadar dehşete düştü. Washington’da bulunan Beyaz Saray’da çıkan tartışmalarda çekilen fotoğraflarda Elazığ’ın tescilli ürünü olan vişne çürüğü mermer Elazığlı hemşehrilerimizin dikkatini çekti. Bu durum ulusal haber sitelerinin gündemine oturdu.

Elazığlıların Endişesi Ulusal Haber Sitelerine de Yansıdı

Amerika Birleşik Devletleri’ne yapılan seçimlerin ardından Joe Biden Başkan olarak seçildi.

Seçimlerden sonra ABD’de bulunan Washington Eyaleti’nde Beyaz Saray’da tartışmalar meydana geldi.

Tartışmalar ile ilgili haber sitelerine ve sosyal medyaya yansıyan fotoğraflarda Elazığlılar’ın dikkatini memleketin tescilli ürünü vişne çürüğü mermer yansıdı.

Kongrenin basıldığı tarihi gecede, Elazığlılar da en az Amerikalılar kadar dehşete düştü.

Zira, ABD kongresi Elazığ’ın ünlü vişneçürüğü mermerleriyle kaplıydı.

Elazığlıların bu kaygısını, göstericiler etrafı birbirine katıp kürsüyü söktüğü sıralarda Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Endişeliyiz, vişneçürüğü mermerimize bir şey olur diye...” tweet’iyle dile getirdi!

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları’nın Elazığlıların endişesini dile getirmesinin ardından Elazığ’dan çıkarılan Vişne Çürüğü Mermer Türkiye’nin gündemine oturdu.

ABD’deki olaylar Elazığlıları endişelendirirken; bu durum bütün ulusal haber sitelerinde yerini aldı.

Elazığlıların endişesi ulusal haber sitelerine şöyle yansıdı;

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 14:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Boşbeleş
Boşbeleş - 1 yıl Önce

Elazığ ı sölesinler de nası sölilerse sölesinler. Boşbeleşlikte Türkiye 1.siyiz. İşsizliği yazın, 1 sene geçmesine rağmen halen yıkılmayan binaları yazın bitmeyen demiyorum yıkılmayan, her yere tablet giderken depremzede öğrencilerin mağduriyetini yazın. Kuraya tabi tutulmayan belli bir kesime rezerve edilen Zafran Tokileri yazın, orta hasar mağduriyetini yazın. Evine ekmek götüremeyen gariban insanları yazın. Konteynr soğuk mu sıcak mı yazın. Bu şehirle ilgili diyeceğim tek söz şehrin şivesiyle BOŞBELEŞ....

CİĞERDEN GAKGO
CİĞERDEN GAKGO - 1 yıl Önce

ELAZIĞIN BÜTÜN DERTLERİ BİTTİ TAMAM HAYIRLI OLSUN ...GARDAŞ BİZ BU KAFADAN BU TÜR BOŞ İŞLERDEN DOLAYI BİR ARPA BOYU YOL ALAMADIK ..DEVAM EDİN HELE BAKAM NEREYE KADAR ZATEN SAHİPSİZ KÖYE DÖNDÜK.

Gakkos23
Gakkos23 @CİĞERDEN GAKGO - 1 yıl Önce

Kimse yediği çanağa pislemez beyefendi. Lütfen böyle büyük beklentilere girmeyin, habercilerin ekmeğiyle oynamayın...

Ruhat
Ruhat - 1 yıl Önce

Kimse endişe etmediği gibi,aksine beddua ediyor,olaylar artsın Amerika yer ile yeksan olsun diye.Butun mazlum müslümanların kanını akıtıp, feryatları arşa cikarken,olacakları hesaplayan atanlar daha beklesinler.Asil kahredici olaylar 20 sinden sonra başlayacak,kahrolun kahpe vampir,şeytanın picleri amarikalilar.El KAHHAR CC.

Genel yayın yönetmeni
Genel yayın yönetmeni - 1 yıl Önce

Son haber genel yayın yönetmeni. Tam bir boşbeşsinn...

Genel yayın yönetmeni
Genel yayın yönetmeni @Genel yayın yönetmeni - 1 yıl Önce

Evet tam bir boşbeleşsin..!!!!!

Senak23
Senak23 - 1 yıl Önce

Yahu birazcık delikanlı olunda şu çalışan gazeteciler gününde bari Elazığlıya fayda getirecek bir haber yapın. Mesala bazı tokilerin kura çekimlerinin haksahipliği bulunanlara duyuru yapılmadan nasıl yapılabildiğini haber yapın...

sevim23
sevim23 - 1 yıl Önce

elazig belediye başkanı ve bu sitenin yayın yönetmeni bosbelesssiniz

Boş belediye
Boş belediye - 1 yıl Önce

Endişeleneceğin vatandaşın durumu olacakken sosyal medyada espiri yapmış başkanı belediye sen gibiler elazığda olduğu için bizde endişeliyiz vesselam

Ali Haydar
Ali Haydar - 1 yıl Önce

Bu vatan haini,din düşmanı "boş beleş" takımı catlasada patlasada kervan yürütecektir.Hizmete ,yola devam şahlaniyoruz, kâfirler istemese de.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109