Elazığspor Kulübü: İtibar Etmemelerini Önemle Rica Ederiz

Birevim Elazığspor kulübü yardımcı antrenörler İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli’nin görevlerine son verildiği yönünde çıkan haberlerle ile ilgili açıklama yaptı .

Elazığspor Kulübü: İtibar Etmemelerini Önemle Rica Ederiz

Birevim Elazığspor kulübü yardımcı antrenörler İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli’nin görevlerine son verildiği yönünde çıkan haberler ile ilgili açıklama yaptı.

Elazığspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada; ‘’Bazı basın-yayın organlarında antrenörlerimiz İlhan Aydın ve Muammer Sürmeli’nin görevlerine son verildiği yönünde çıkan haberler üzerine kulübümüz açıklama yapma gereksinimi duymuştur. 2018-2019 sezonunun ardından takımımızın bir alt lige düşmesi sebebiyle Başkanımız Selçuk Öztürk, kulübümüzün mutlaka özüne dönmesi ve alt yapıya önem vermesi gerektiğini defalarca beyan etmiştir. Altyapımızın istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmesi, A takımımıza futbolcu kazandırılması kapsamında Başkanımız Selçuk Öztürk, antrenörlerimiz Muammer Sürmeli ve İlhan Aydın’a yeni sezonda alt yapı koordinatörlüğü ve antrenörlüğü teklif etmiştir. Yapılan bu teklifi antrenörümüz İlhan Aydın kabul etmiş olup, Muammer Sürmeli ise kabul etmemiştir.  Belli kesimler tarafından kulübümüz antrenörlerimizin görevlerine son verildiği yönünde yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, bu tür haberlere camiamızın ve taraftarlarımızın itibar etmemelerini önemle rica ederiz’’ İfadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7