Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk Binali Yıldırım’la ne görüştü?

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, ilimize gelen TBMM Eski Başkanı ve Son Başbakan Binali Yıldırım’la görüşerek, bordo beyazlı kulüp için destek talebinde bulundu. Öztürk, Yıldırım’a ayrıca üzerinde adının yazdığı 23 numaralı Elazığspor formasını da armağan etti.

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk Binali Yıldırım’la ne görüştü?

İçinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiren ve transfer yasağı nedeniyle ara transfer döneminde kadrosuna takviye yapamayacak durumda olan Elazığspor kulübü için kaynak arayışları devam ederken, kulüp başkanı Selçuk Öztürk, haftasonu ilimize gelen TBMM eski başkanı ve son başbakan Binali Yıldırım’la görüştü.

Elazığ ziyaretleri arasında yer alan Mollakendi belediyesi ziyaretinde eski Başbakan Binali Yıldırım’a eşlik eden Elazığspor kulüp başkanı Selçuk Öztürk, resmi görüşmelerin tamamlanmasının ardından eski başbakan Yıldırım’ın yanına giderek, Elazığspor kulübünün içinde bulunduğu sıkıntılı durumu kendisine anlattı.

YILDIRIM; BİLGİ METNİNİ CEBİNE KOYDU

Elazığspor kulüp başkanı Selçuk Öztürk’ü dikkatle dinleyen eski başbakan Binali Yıldırım, Öztürk’ün; içerisinde Elazığspor’la ilgili projelerin yer aldığı bilgileri de alarak cebine koydu

Görüşme sonunda Elazığspor kulüp başkanı Selçuk Öztürk, üzerinde “Binali Yıldırım” yazan 23 numaralı Elazığspor formasını eski başbakan Binali Yıldırım'a armağan etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7