Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Medya Grubumuzu Ziyaret Etti

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, medya grubumuzu ziyaret ederek, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından başlatılan forma yardım kampanyasına verdiği destekten dolayı Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Yasemin açık ve medya grubumuza teşekkür etti.

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Medya Grubumuzu Ziyaret Etti

BAŞKAN ÖZTÜRK’TEN  MEDYA GRUBUMUZA ZİYARET

Beraberinde Kulüp Genel Müdürü Ali Topal ve yönetim kurulu üyesi Cahit Gürgöze’yle birlikte gerçekleşen ziyarette Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık, Kanal Fırat Spor Koordinatörü Coşkun Kamaç ve elazigsonhaber.com Haber Sitesi Müdürü Furkan Dilaver’le sohbet eden başkan Öztürk, önemli açıklamalar yaptı.

ÖZTÜRK: HER ZAMAN TAKIMIMIZIN YANINDA OLDUNUZ

Başkan Öztürk öte yandan “Ben sizlere teşekkür ediyorum her zaman takımımızın yanında olan inşalarsınız” diyerek, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından başlatılan forma yardım kampanyasına desteklerinden dolayı medya grubumuz yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’a, Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık’a teşekkür etti.

Öztürk ziyareti sırasında üzerinde “Kanal Fırat” yazılı Elazığspor formasını da Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık Ve Spor Koordinatörümüz Coşkun Kamaç’a takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7