Elazığspor; Tamam mı, Devam mı?

Çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelenen olağanüstü genel kurul sonrasında Elazığspor’un kaderi 15 Ağustos‘ta belli olacak. Selçuk Öztürk’ün istifa etmesinin ardından güçlü bir yönetimle Elazığspor ya yaşatılacak, ya da sahip çıkan olmadığı takdirde kulübün kapısına kilit vurulacak.

Elazığspor; Tamam mı, Devam mı?

Elazığspor’da çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelenen olağanüstü genel kurul 15 Ağustos’da gerçekleştirilecek.

Kulüp başkanı Selçuk Öztürk’ün istifa etmesinin ardından adayların ortaya çıktığı Elazığspor’da tüm gözler; beklentilerin olduğu yeni yönetimde…

Necati Erdem ile Serkan Çayır’ın adaylıklarını açıklamasıyla yeni bir yönetime kavuşması beklenen Elazığspor’da taraftarlar ekonomisi iyi olan güçlü bir yönetimden yanalar.

Şehirde “yeni oluşum” adı altında saygın iş insanlarından oluşacak güçlü bir yönetimle yaşatılması istenilen Elazığspor’un bu düşünceyle ayağa kalkacağını belirten taraftarlar, aksi bir durumda 15 Ağustos’ta yapılacak olan genel kurul sonrasında bordo beyazlı kulübün kapısına kilit vurulacağını ifade ediyorlar.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2021, 20:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET AÇIKSÖZ
MEHMET AÇIKSÖZ - 6 ay Önce

Gözler şahin başkanda başlığını neden yayından kaldırdınız editör bey şahin şerifoğulları artık bu takımı gerçekten sahip çıkmak boynunun borcu oldu 55 yıllık şanlı şerefli takımımıza ticaret odası ve sayın valimiz ile güçlü herkesin güven doyduğu bir yönetim ile tekrar dan takımımızı şaha kaldırmalısınız seçimleri kaybetmemek için mutlaka elazığspor konusunu rafa kaldırmamalısınız..

Mustafa
Mustafa - 6 ay Önce

Daha kapanır bu gidişle yeni stadda ise ilin siyasileri maç yaparlar.

sessiz
sessiz - 6 ay Önce

malatya spor en akıllsını yaptı kapttı eskısını yenı kulup kurdu sıfır borçla adamlar süperligdeler.
bizim adaylar şimiden hesaplıyordur yenı stadın dukkanlarından ne kadar gelir elde ederım diye.

Me.h.y
Me.h.y - 6 ay Önce

Anguta bak,Binali beyi neye katiyorsun,sefil.O mu gelip oynayacak,sanki kendi şehri süper ligde.Elaxigli ve Elazığsporlu olmadığın belli de,cehennem ol siyaseti başka yerlerde yap.

Alper
Alper - 6 ay Önce

Elazığsporumuzun kurtuluşu,Sn.Valimiz ve Belediye başkanımızın tensipleriyle ETSO Başkanı Oğuzhan beyin yapacagi listenin yönetime gelmesidir.Başka çıkış yoktur.Boşuna zaman gecirmeden,derhal.Aksi feciattir.

mehmet y.
mehmet y. - 6 ay Önce

binaali bu tagıma sahipi benim elazığsıporun sahibi benım diyi takım küme düşi biali piyasada yoh.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109