Elazığspor, Üç Büyüklerle Maç Yapmak İstiyor

İlimizde yaşanan depremin ardından ligden çekilen Elazığspor, kulübe gelir sağlanması amacıyla milli maç arasında üç büyüklerden biriyle hazırlık maçı yapmayı planlıyor.

Elazığspor, Üç Büyüklerle Maç Yapmak İstiyor

Elazığspor Kulübü, ilimizde yaşanan depremin ardından kulübe gelir sağlanması amacıyla milli maç arasında üç büyüklerden bir takımla hazırlık maçı yapmayı planlıyor.

Önceki gün Elazığspor Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında 25 Nisan’da sona erecek lig için çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Teknik Direktör Levent Eriş, bu süreçte 67'ye yakın hem özel müsabaka hem antrenman yapacaklarını bildirmişti.

Spor servisimizin edindiği bilgilere göre yaşanan deprem felaketinde hem maddi hemde manevi olarak etkilenen Temsilcimiz Elazığspor’da Selçuk Öztürk Başkanlığı’ndaki Yönetim Kurulu Mart Ayı’nda Liglere verilecek milli arada 3 büyüklerin programına göre hazırlık maçı oynamak adına görüşmelere başladığı öğrenildi.

İstanbul’da oynanacak hazırlık maçı için ilk olarak Fenerbahçe ile görüşecek Başkan Selçuk Öztürk’ün olumsuz cevap alması halinde Galatasaray ve Beşiktaş’la da bir görüşme yaparak maç teklifinde bulunacağı ifade ediliyor.

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
samet
samet - 4 ay Önce

Fenerle görüşün kardeş kulübünüz. Nedir bu fener sevdası anlamış değiliz.

ellkskks
ellkskks @samet - 4 ay Önce

İNŞALAH FENERBAHÇE KABUL EDER

Fethi
Fethi - 4 ay Önce

Ne demek üç büyük büyük Allahtır ama bu ülkede 3 deyil 4 büyük futbol kulübü var trabzonspor u dışlamayın inan O 3 büyük dediğiniz gelmez ama trabzonspor gelir adım gibi eminim

Mert
Mert - 4 ay Önce

Hanı deprem olmuştu.top oynanmaz idi.ş... Başkan

SIRADAKİ HABER

banner7