Elazığspor’da Yaprak Kıpırdamıyor

Elazığspor’da yaklaşan genel kurul öncesinde sessizlik devam ediyor. Şu ana kadar herhangi bir adayın çıkmadığı bordo beyazlı kulübümüzde transfer yasağının kaldırılması da çok zor görülüyor.

Elazığspor’da Yaprak Kıpırdamıyor

Elazığspor’da yaklaşan genel kurul öncesinde şehirdeki sessizlik devam ediyor.

7 Ağustos’da yapılacak olan seçimli genel kurul öncesinde mevcut başkan Selçuk Öztürk’ün “transfer yasağını açamadığım takdirde aday olmayacağım” açıklamasıyla birlikte İstanbul’da sürdürdüğü transfer yasağının kaldırılma çalışmalarından da olumlu bir sonuç alınamadı.

54 dosyanın çözümü konusunda atılan adımlarda şu ana kadar 6-7 kişinin ancak onay vermeyi kabul ettiği çalışmalarda, bir çok dosyanın çözümü çok zor görülüyor.

Bu gelişmelerle birlikte Elazığspor başkanı Selçuk Öztürk’ün 7 Ağustos’da yapılacak olan genel kurulda aday olmayacağı ancak aday olacak kişilere ancak transfer yasağını kaldırması halinde yönetimi teslim edeceği iddia ediliyor.

Muhtemelen 7 Ağustos’da çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 15 Ağustos’a ertelenecek olan Elazığspor genel kurulunun, bu tarihte de aday çıkmaması halinde kulübün bir çıkmaza gireceği ve kapanma sürecine doğru yol alacağı tahmin ediliyor…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aziz
Aziz - 6 ay Önce

Aday olmayacak,olacak kişiye de tahta açması şartıyla teslim edecekmiş!Adama bak,babasının maliymis gibi gelene şart koşuyor.Artik tam bir sosyal vaka haline gelen bu sosyopat kişiyi timarhaneye kapatmalı.Ama ilk önce bir falakadan geçmeli .Ne dersiniz?

mthn
mthn @Aziz - 6 ay Önce

kesinlikle.. bu adamı şehrin ileri gelenleri kolluk kuvvetleriyle birlikte içeri almayacak işine bak diyip kurtulunacak bu adamdan böyle bir örnek yoktur ikincisi yoktur hiçbir şehirde yeter artık...

Adil
Adil - 6 ay Önce

Yaprağı Selçuk kipirdatamamis birde gelene şart mı koşuyor utanmadan. Önce o elini çeksin Klubun elinden taraftarı ayağa kaldirmasin. Son deminde Elazığ artık

gagko
gagko - 6 ay Önce

başlık çok güzel olmuş iyi giydirmişsiniz

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109