Elazığspor’un Eski Kaptanı ve Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Kasımpaşa’da…

Elazığspor’un Eski Kaptanı ve Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, süper lig ekiplerinden Kasımpaşa teknik direktörü oldu.

Elazığspor’un Eski Kaptanı ve Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Kasımpaşa’da…

Süper Lig ekibi Kasımpaşa'da Mehmet Altıparmak dönemi başladı.

Elazığspor’un tarihinde ilk süper lige çıkan efsane kadrosunun kaptanı olan ve daha sonra da teknik direktörlüğünü yapan Mehmet Altıparmak, süper lig ekiplerinden Kasımpaşa’nın yeni teknik direktörü oldu.

Sedat Karataş yönetimindeki Elazığspor teknik direktörlüğünden ayrıldıktan sonra sırasıyla BŞ Belediye Erzurumspor, Gazişehir Gaziantep ve son olarak da Hatayspor’u süper lige taşıyarak yakalanması güç bir başarı elde eden Mehmet Altıparmak, İstanbul’un süper ligdeki temsilcilerinden Kasımpaşa teknik direktörü oldu.

Kasımpaşa spor kulübünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Kasımpaşamızın Teknik Direktörlüğü konusunda Mehmet Altıparmak ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalanmıştır. Kasımpaşa!mıza önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Teknik Direktörümüz Mehmet Altıparmak'a çalışmalarında başarılar dileriz. Kamuoyu bilgisine saygıyla duyurulur" ifadelerini kullanıldı.

Medya grubumuz olarak teknik direktör Mehmet Altıparmak’ı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz…

banner97
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7