Elektrik Faturası Kuyruğu Vatandaşı Çileden Çıkardı

Elazığ’da elektrik faturasını ödemek için uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, firmanın tek personelle çalışmasına tepki gösterdi.

Elektrik Faturası Kuyruğu Vatandaşı Çileden Çıkardı

Elazığ’da bir iş merkezinde bulunan elektrik firmasına ait ödeme noktasında uzun kuyruklar oluştu.

Korona virüs tedbirlerine rağmen, tek kişinin gişede çalışması nedeniyle uzun kuyruklar oluşması zaman zaman sosyal mesafenin de unutulmasına neden oldu.

Kuyrukta uzun süre bekleyen vatandaşlar, firmanın bir görevli koymasına tepki gösterdi.

BÖLER: ARALIKLARLA BİRDEN FAZLA ÇALIŞAN KOYSUNLAR

Ödeme noktasında çalışan bir kişi olduğunu belirten vatandaşlardan Erdem Böler, “Aralıklarla birden fazla çalışan koysunlar. Biz saatlerdir burada bir fatura ödemek için bekliyoruz. Ramazan ayı herkes oruçlu bizler burada bekliyoruz. Kuyruk çok fazla 15-20 metre kuyruk var” dedi.

ÇAYLAK: 15 DAKİKADIR KUYRUKTAYIM

İkin gün önce geldiğinde de kalabalık olduğu için ödeyemediğini belirten vatandaşlardan Ali Çaylak, “15 dakikadır kuyruktayım. Belki bir yarım saat daha beklerim ödeme yapmam için. Elektrik ve doğal gaz faturası ödeyeceğim. Ama doğal gaz kapalı” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2020, 15:44
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
İyi
İyi - 13 ay Önce

Yıl olmuş 2020. Mobil bankacılıktan, bankamatiklerden, aksanın sitesinden, özel ödeme noktalarından vb. 50 tane yerden ödeme oluyorken ne işiniz var kuyrukta.

Doğruyu söyler
Doğruyu söyler - 13 ay Önce

Tedaş devlet eliyle hizmet verirken beklerken sıcak oluyor klima taksinlar diyen zihniyet acaba özel firma olduğunda niye şikayet etmiyor vatandaş olarak hakkınızı arayabilirsiniz

Samet
Samet - 13 ay Önce

İnternet diye birşey var fatura ödemek için kuyruğa mı girilir arkadaş. Kuyruk yapmaya alışmışlar vazgeçiremiyoruz.

Legencinin legeni
Legencinin legeni @Samet - 13 ay Önce

Sıradakilerin yarısından fazlası gençlerden oluşuyor.

Samet
Samet @Samet - 13 ay Önce

Torunları da mı yok veya yanlarında bu işlerden anlayan birisi yardımcı olmak lazım. Bu hastalık zamanında. Yaşlılarımızı tehlikeye atmamalıyız o açıdan söyledim.

Kazancının Kazanı
Kazancının Kazanı @Samet - 13 ay Önce

Türkiye genelinde 60 yaş Elazığ da 50 yaş üstünün internette bu gibi işleri yapabilecek bilgisi yok bu yüzden gişeden yatıranlarda olacaktır. Öyle olmasa bir şehir bir Aksa nın oyuncağı olurmuydu.

Mehmet Eray
Mehmet Eray - 13 ay Önce

Ya tamam onlar tek personel çalıştırarak suçlu ama zaman teknoloji zamanı maaş aldığın bankanın cep şubesini indir cep telefonuna ordan on saniyede faturanı yatır. Zaten bizim milletimiz meraklı dışarı çıkmaya yasak varya yasakları delmeye meraklıyız çünkü.

Barıs
Barıs - 13 ay Önce

Reisinize söyleyin halleder

SIRADAKİ HABER

banner103