ELEP’in OSB Temasları Devam Ediyor

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ayhan Şimşek ve Platform Üyeleri, AFS ısı sistemleri fabrikasında temaslarda bulundu.

ELEP’in OSB Temasları Devam Ediyor

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ayhan Şimşek ve Platform Üyeleri, AFS ısı sistemleri fabrikasında temaslarda bulunarak firma hakkında bilgiler aldı.

ŞİMŞEK: BÖYLESİ FİRMALAR İLE BERABER OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ

Fabrika temasları sonrasında değerlendirmede bulunan Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ayhan Şimşek; “ Bugün ziyaret ettiğimiz AFS ısı Sistemleri, üretimden istihdama ve ilimiz ekonomisine kadar birçok açıdan ilimizin yüz akı, Amacımız, Elazığ’ı inşa eden Müteahhitlerden kaliteyi uzaklarda aramamaları, İlimizin özellikle inşaat sektöründe kendine yeter olduğunu bilerek hareket etmeleridir. Bilmek de görmekle pekiştiği için, bu ziyaretleri yapıyoruz. Velhasıl Elazığ Ekonomi Platformu olarak her zaman çalışan, üreten ülke milli menfaatlerini kendine ilke edinmiş dürüst mücadelesini veren böylesi firmalar ile beraber olmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ayhan Şimşek bereketli ve bol kazanç temennisinde bulunarak Ahmet Özbay'a ve Serdar Yıldıran'a plaket takdiminde bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109