ELHAK Platformu Açıklama Yaptı

Türkiye’nin, Cumhurbaşkanlığı kararı ile İstanbul sözleşmesinden çekilmesini olumlu karşılayan ELHAK Platformu Dönem Sözcüsü Muammer Açıkkapı, alınan karar için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

ELHAK Platformu Açıklama Yaptı

ELHAK Platformu Dönem Sözcüsü Muammer Açıkkapı, İstanbul sözleşmesi ile ilgili açıklama yaptı.

AÇIKKAPI: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ AHLAKİ, AİLEVİ DEĞERLERİMİZE AYKIRIDIR

Türkiye’nin Cumhurbaşkanlığı kararı ile İstanbul sözleşmesinden çekilmesini olumlu karşılayan Açıkkapı, “Kadına yönelik şiddeti engelleme perdesi ile eş cinselliği  meşrulaştırıcı maddeler içeren, milletimizin ahlaki, ailevi değerlerine aykırı İstanbul sözleşmesinden çekilme kararı alan Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz.

Geçte olsa yanlıştan dönüşü sağlayan bu kararla birlikte bu sözleşmeye dayanarak, hazırlanmış tüm yasal mevzuat ve uygulama toplumsal cinsiyet eşitliği projesi geciktirilmeden iptal edilmesini bekliyoruz. Zira küresel şeytani güçlerin irşat projelerinin kodlarını taşıyan bu sözleşmenin uygulanması İslam Kültür, medeniyet kodlarına göre şekillenen toplumumuzda sonuçlar doğurmuş, insanımıza, aile yapımıza, değer sistemimize, kültür ve medeniyetimize çok ciddi zararlar verilmiştir” dedi.

Öte yandan Açıkapı, Halepçe katliamı başta olmak üzere ülke gündemi ile ilgili birçok konuya değindi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 16:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat
Nihat - 2 hafta Önce

Tesbih tanesi gibi dizilip açıklama yapan bu şahısların gereksiz reklam çabası

SIRADAKİ HABER

banner7