ELHAK’tan İsrail'e Tepki

Elazığ’dan İsrail’e tepkiler sürerken Filistinliler’ede dua edilerek destek sürüyor.

ELHAK’tan İsrail'e Tepki

ELHAK platformu koordinesinde Sivil Toplum Kuruluşları, İsrail’in saldırısı altında bulunan Filistin için dua etti.

Ahmet Aytar Meydanında düzenlenen basın açıklaması Kuran-I Kerim Tilaveti ile başladı.

Vatandaşların Filistin bayraklarını dalgalandırdığı programda ‘Katil İsrail’ sloganları atıldı. Daha sonra Filistinliler için dua edildi.

ERYILMAZ: BU YARAYI AÇAN HANÇER TERÖRİST İSRAİL’DİR

Filistin’de yaşanan İsrail zulmüne dikkat çeken platform sözcüsü Ersin Eryılmaz, “Kudüs’ü bağrında barındıran Filistin, küresel güçlerin gayrı meşru çocuğu olan azgın Siyonist işgal gücünün zulmü ve altında kanayan yaramızdır. Bu yarayı açan hançer terörist İsrail’dir. İsrail bir devlet değil terörist bir çetedir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 03:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 4 ay Önce

Hee çarşıda bağırın duyarlar sizleri millet aç nıye mılleti umursamıyoruz Tutmuş Filistin biZene filistinden

Levent
Levent @Halk - 4 ay Önce

Çünkü "ELHAK" ve benzeri oluşumlar, kendilerini cumhuriyete ait hissetmiyorlar. Cumhuriyeti benimsememişler. Arap severler. Arapçlığı dindarlık sanıyorlar. Türk yurdunda Türkün hakkını savunmaktan acizler. Tabiki samimi değiller. Bu gibilerin ortak özellikleri bu zaten. "Bahşi" de yine en ön sırada. Araplar ile ilgili konuşuyorlar ancak.

hak-hukuk
hak-hukuk @Halk - 4 ay Önce

Türkiye de o kadar haksızlık yapılıyor mala çökmeler oluyor bir kere çıkıp bağırmak değil evlerinden de yaw bu haksızlıktır bu yanlıştır dediğini görmedim, duymadım bu toplananların. samimi değilsiniz primcisiniz, yiyicisiniz.

Genel değerlendirme
Genel değerlendirme - 4 ay Önce

Müslümanlar maleaef İslam'ın gerçek İslam ın çok gerisinde. Sadece görüntüde müslümanız. Menfeatimize zarar geldimi din min takan yok. Para ilahımız olmuş. İşte bu yüzden Müslümanlar cezalandırılıyor belkide. Haklıya haklı demez. Kuranı okumaz.insanı hatasına bakmadan haşa peygamber olarak görürüz. İşte bu yüzden müslümanlar iflah olmıyor. YüzBinkere kınasakta nafile.

Nuri
Nuri - 4 ay Önce

İdlib de Türk askerlerine karşı savaşan Kudüs Tugayları ve Hizbullah hakkında ne düşünüyorlar. Bizim için kutsal olan Mescidi Aksa dır Sürekli Türkiye aleyhine olan Filistinliler değil, bu dernek bir gün olsun Filistin dışında zulme uğrayan diğer Müslümanlar için örneğin Uygur Türkleri, Arakan Müslümanları için açıklama yaptımı

Hasip
Hasip - 4 ay Önce

Memleketinde yaşadığı yığınla sorun dururken İnsanlar deprem yaşamış sorunlarla boğuşurken, yeterli yatırım hizmet alamazken, işsizlik had safhadayken kafanızı gömdüğünüz kumdan sadece Filistin gündeme geldiğinde çıkar öylemi, yahu sizin memleketinize bir hayrınız yok ki filistine de olsun

elazğ
elazğ - 4 ay Önce

gidin israil ile savaşın burda niye bağırıyorsunuz samimi iseniz gidin savaşın

SIRADAKİ HABER

banner103