Elsad Uluslararası Kongreye Davet Edildi

Elsad Uluslararası Kongreye Davet Edildi

Elsad Uluslararası Kongreye Davet Edildi

Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği’nin genel istişare toplantısı Murat Erdoğan Başkanlığında gerçekleşti.

ERDOĞAN: KONGREYE DAVET EDİLDİK

Elazığ Stratejik Araştırmalar Dernek Başkanı Murat Erdoğan “Elazığ Stratejik Araştırmalar Dernek Başkanı Murat Erdoğan “ Bizlerde hem ticarete hem sanayiye hem OSB’lerimize hem de içimizdeki bulunan diğer STK’larımıza desteklerimi devam ettiriyoruz. Yine uluslararası çapta yapılacak olan sivil toplum hareketleri kongresine de davet edildik. Türkiye çapında davet edilen STK’ların başlarında bizler de geldik. Bunlar artık bizim Elâzığ’ın dışında da ülke çapında da güvenilir kabul edilmiş çalışmalarıyla göz doldurmuş bir STK olduğumuzu ispat etmektedir biz bundan dolayı da çok mutluyuz” dedi.

ERDOĞAN: ELAZIĞ TİCARETİ VE SANAYİSİ GELİŞECEKTİR

Elazığ’ın sorunları ve sorunların çözümü için çalışmaya devam ettiklerini belirten Murat Erdoğan, “Elazığ lojistik olarak bu bölgenin merkezindedir dolayısıyla bu şekildeki fuarlarla Elazığ ticareti ve sanayisi gelişecektir. Bu amaçla kalıcı fuar merkezinin belirlenmesi için yapılan çalışmalardan dolayı da öncelikle Belediye Başkanımız ve Ticaret Odası Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Yeri belirlenmiştir kesinleşmiştir bu noktadan sonra yerinin tartışılması da artık çok olumlu bulmuyoruz bundan sonra hayırlı olsun demekle bu işin de arkasında olduğumuzu yapanlardan Allah razı olsun diyerek onlara da teşekkür ediyoruz” diye kaydetti.

ERDOĞAN: ELSAD OLARAK BU HAREKETİN YANINDAYIZ

Elazığ Stratejik Araştırmalar Dernek Başkanı Murat Erdoğan “Mehmetçiğimiz Suriye topraklarında inşallah hiçbirinin burnu kanamadan sağ salim büyük bir operasyonu gerçekleştirirler. Ülkemizin geleceği milletimizin bekası devletimizin bekası huzurumuz güvenimiz için bu operasyonu en güzel şekilde yerine getirirler ve oradaki görevlerini tamamlarlar biz Elâzığ Stratejik Araştırmalar Derneği olarak bu hareketin tamamen yanındayız destekliyoruz malımızla canımızla son ana kadar bu desteği devam ettireceğiz” ifadelerinde bulundu.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7