Emekli Olan F.Ü. Genel Sekreteri Prof. Dr. Özcan’a Teşekkür Belgesi Verildi

Fırat Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Özcan emekli oldu. Başarılı çalışmalara imza atan Prof. Dr. Özcan’a yaptıkları hizmetlerinden dolayı Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Emekli Olan F.Ü. Genel Sekreteri Prof. Dr. Özcan’a Teşekkür Belgesi Verildi

Uzun yıllardır Fırat Üniversitesi’nde hem akademik hem de idari görevlerde bulunan ve başarılı çalışmalara imza atan Fırat Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Özcan emekli oldu.

Fırat Üniversitesi’nin yetiştirmiş olduğu önemli bir bilim insanı olan Prof. Dr. Osman Özcan’a Üniversiteye yaptıkları hizmetlerinden dolayı Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Rektörlük makamında düzenlenen teşekkür belgesi takdim töreninde Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, üniversiteye olan katkı ve desteklerinden dolayı Prof. Dr. Osman Özcan’a teşekkür etti.

PROF. DR. OSMAN ÖZCAN KİMDİR?

Prof. Dr. Özcan, 1983 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. 1987 yılında Fırat Üniversitesi’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Prof. Dr. Özcan, 1991 yılında Doktora, 1996 yılında Doçentlik, 2002 yılında ise Profesörlük ünvanını aldı. Prof. Dr. Osman Özcan, üniversitede önemli idari görevlerde de bulundu.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 21:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109