banner83

En Anlamlı Etkinlik

Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81 yıl dönümü dolayısı ile Simya Okulları tarafından bir dizi etkinlik düzenlendi.

En Anlamlı Etkinlik

Simya Okullarında “Arttırılmış Gerçeklik İle Atatürk’ü Yansıtma” projesi kapsamında Ulu Önder Atatürk canlandırıldı.

GÜLMÜŞ: SINIFIMIZDA ATAMIZI AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYARIZ

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Merve Gülmüş, “Atamızın aramızdan ayrılışının 81’inci yıl dönümü ile ilgili okulumuzda hem öğrencilerimiz, hem öğretmenlerimiz çeşitli etkinlikler yapacaktır. Bende Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak öğrencilerimizde hem arttırılmış gerçekliğin ne olduğunu anlatmak hem de atamızı ölümünün 81’inci yıl dönümünde sınıfımızda canlandırmak istedim. Çocuklarımıza ütopik bir atayı değil, gerçek bir atayı canlandırmak istedik. Atamızın ölümünün 81’inci yıl dönümünde sınıfımızda atamızı ağırlamaktan onur duyarız” dedi.

DAĞTEKİN: BU ÇALIŞMA ÖĞRENCİLER NEZDİNDE ÇOK ANLAMLI OLDU

Simya Okulları Okul Müdürü Ahmet Dağtekin, “Son zamanlarda ne fazla dikkat çeken projelerin başında geliyor. Bu sene yapılan TEKNOFEST fuarında en fazla ilgiyi gören çalışmaların başında geliyordu. Bölgede ilk olması açısıyla okulumuz öğretmeni Merve hocamıza teşekkür ediyorum. Kendisi atamızın aramızdan ayrılışının 81’incı yıl dönümüzde yaptığı bu çalışma öğrenciler nezdinde çok anlamlı oldu” diye kaydetti.

Öğrencilerde düzenlenen programdan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7