ENGELLİ VATANDAŞIN EVİ TEMİZLENDİ

Elazığ Belediyesi, yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların yaşam kalitelerini artırmaya yönelik başlattığı ‘Evde Temizlik ve Bakım Hizmeti’ uygulamasını sürdürüyor.

ENGELLİ VATANDAŞIN EVİ TEMİZLENDİ

Ekipler belirlenen program dâhilinde eldiven, maske ve galoşlarla gereken tedbiri alarak vatandaşların evlerinde detaylı temizlik yapıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Evde Temizlik ve Bakım Hizmeti ekibi, gelen talep üzerine Hilalkent Mahallesi 400. sokakta ikamet eden vatandaşın evini kapsamlı bir şekilde temizleyerek hijyenik hale getirdi.

Ekipler gerçekleştirdikleri temizlik çalışmaları kapsamında yerleri ve halıları süpürüp cam, kapı ve çerçeveleri temizledi.

 Mutfak, tuvalet, banyo ve balkonları yıkanan ev, steril bir şekilde vatandaşa teslim edildi.

Evde temizlik hizmetinden faydalanan vatandaş, verilen hizmetten dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Vatandaş, “Kısa bir süre önce Elazığ Belediyesini arayarak talebimi ilettim. Hızlı bir şekilde Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bana geri dönüş yapıldı. Sunulan hizmetten dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Belediye personellerine teşekkür ediyorum” dedi.          

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 15:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
şeyyyy
şeyyyy - 2 yıl Önce

bu nasıl ihtıyac sahıbı ev gayet luks kesın tanıdıklarıdır.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109