Erdem: 2. Yarı Transfer Yasağını Kaldıracağız

Elazığspor’da kulüp başkanlığı için adaylığını ilk açıklayan isim olan eski başkanlardan Necati Erdem, transfer yasağının kaldırılmasının zor görüldüğünü belirterek, 2. yarı yasağı kaldırarak şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturacaklarını söyledi.

Erdem: 2. Yarı Transfer Yasağını Kaldıracağız

Elazığspor’da kulüp başkanlığına talip olan ilk isim olan Necati Erdem, sezon başında transfer yasağının kaldırılmasının zor olduğunu belirterek, 2. Yarıda bu yasağı kaldıracaklarını söyledi.

ERDEM: 2. YARI TRANSFER YASAĞINI KALDIRACAĞIZ

Başkan aday Erdem, “Bildiğiniz gibi bugün Elazığspor’un olağanüstü kongresi vardı. Aldığım bilgiye göre kongreye katılım sayısı az. Onun için kongre ertelenmiştir. Bu tabi ki Elazığspor’la ilgili değil, Türkiye’de bütün kulüpler kongre olayında ilk kongreyi yapamıyorlar. Bu maalesef böyle bir sistem. Yanlış bir sistem devam ediyor. Ama ikinci kongreye kesinlikle geleceğim. Çarşamba günü Elazığ’da olacağım. Şehrin ileri gelenleriyle görüşmelerimi yapacağım. Yaptıktan sonra Pazar günü kongreye yönetim kuruluyla beraber katılacağım. Eğer bu delegeler bana bizim yönetimi teveccüh gösterirse hemen Pazartesi’nden itibaren harıl harıl çalışmaya başlayacağız. Hemen takımı kampa alacağız ve kampa aldığımız gibi benim kafamdaki şey bu; hiç kimse endişelenmesin. ‘bu takım düşecek, amatöre düşecek, borcu çoktur’ gibi şeylere hiç kapılmayın. Merak etmeyin. Biz Elazığspor’u ilk yarı şu bir gerçek; tahta için Pazartesi’nden itibaren uğraşacağız, başlayacağız. Ama bildiğiniz gibi Pazartesi’nden sonra bir 20 günlük süreç var. Elimizden gelen tüm mücadeleyi vereceğiz. Ama biraz zor görünüyor. Bu bir gerçek. Zor görünüyor ama başladığımız gibi inşallah Ocak’ta kesinlikle zamanımızda çok iyi. Bu zaman içerisinde ikinci yarı tahtayı transfer için hazır bulunduracağız ve belki bir şey olur ama hiç kimse şunu bilmesin eğer ilk yarı ligi ilk beşinci sıralarda bitirip ondan sonra eksiklerimizi görüp nerelerde eksiğimiz var, tahtayı açtıktan sonra eksiklerimizle ikinci yarı şampiyonluğa oynamak. O statta şampiyonluk turu atmak. Bundan hiç şaşmayın. Zaten şampiyonluğun olduğu yerde ben varım. Olmadığı yerde yokuz. Cenap-ı Allah bize yardım edecektir. Bu işlerin altından kalkacağıma kendime olan güvenim sonsuzdur” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum23
Yorum23 - 6 ay Önce

İlk yarı ilk beş diyor sen bu futbolcularla ilk yarı beş puan toplayamazsın. boş boş konuşma.

Şampiyon
Şampiyon @Yorum23 - 6 ay Önce

Başkanım çok tecrübeli ne derse yapar takımı kümeye bile götürse arkadındayız

Ufuk
Ufuk - 6 ay Önce

Lafa bak,ikinci yarıya kadar zaten takım düşmüş olur.Sacmalama,biz seni 90 kardan biliyoruz.Elazigspor yüzünden şehirden kaçmak zorunda kaldın.Unuttuk mu?80 ton peynirci seniiii.

Şafak
Şafak @Ufuk - 6 ay Önce

Başganıma iftira atılar eve eşe dosta peynir aldı dağıttı ne 80 tonu

Tarık
Tarık - 6 ay Önce

Şehrin ileri gelenleri ile gorusecekmis,geri gidenleri ile görüşmeyecekmisin?,hasba.Kendine guvenmiyorsan hiç kalabalik,lafazanlik yapma.Eger Selçuk gibi birileri para versin ben yoneteyim diyorsan,bu memlekette bu işi yapacak enaz 400 bin kişi var.Akilli ol,Neco.

Açık olalım
Açık olalım - 6 ay Önce

O amigo dedik de sanki Buda zügürt paran yoksa uzak dur hemşerim beddua alma çoluğundan çocuğundan çıkar.paran varsa buyur gel

ERSAN BULUT
ERSAN BULUT - 6 ay Önce

GAVAT

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109