Erdem: Çiftçilerimizin Emeği Kutsaldır

Ziraat Odası Başkanı Ahmet Erdem, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, “Emekleriyle tarım eko sistemini ayakta tutan çiftçilerimizin dünya çiftçiler günü kutlu olsun” dedi.

Erdem: Çiftçilerimizin Emeği Kutsaldır

Ziraat Odası Elazığ Şubesi Başkanı Ahmet Erdem, Üretimin her aşamasında aktif olarak durmadan çalışan tüm çiftçilerin Dünya Çiftçiler Gününü kutladı.

ERDEM: ÇİFTÇİLERİMİZİN EMEĞİ KUTSALDIR

Erdem yayınladığı mesajında, “Ülkemizin kalkınmasında, ekonomisinin büyümesinde, üretim verimliliğinin artmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz her zaman baş tacımızdır. Yediğimiz her ekmekte, içtiğimiz her çorbada, giydiğimiz her giyside çiftçilerimizin hakkı ve alın teri vardır. Geçimini topraktan sağlayan, topraktan aldığı ürüne değer katarak onu bizlere ulaştıran çiftçilerimizin emeği kutsaldır. Toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe ve huzur ortamına katkı sağlaması dileği ile tek amaçları üretmek, üretirken insanca ve sadece namerde muhtaç olmadan yaşama arzusu ile toprağı işlemeye devam eden çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutluyor, ürünlerinin bereketli, geleceklerinin, umutlu olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103