Erdoğan: Kiralarda Düzenlemeye Gidiyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs döneminde esnaflara yardım kapsamında kiralarda düzenlemeye gidileceğini söyledi.

Erdoğan: Kiralarda Düzenlemeye Gidiyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep Düzbağ İçme Suyu İsale Hattı ve Doğanpınar Barajı Açılış Töreni’ne video konferans yoluyla katıldı.

Burada gündeme ilişkin değerlendirmeler yapan Cumhurbaşkanı, koronavirüs pandemisi dolayısıyla esnaf ve çiftçiye yapılan yardımlara değindi.

"KİRALARDA DÜZENLEMEYE GİDİYORUZ"

Yardımlar kapsamında kiralarda düzenlemeye gidileceğini ifade eden Erdoğan, alınan kararları kabine toplantısının ardından açıklayacağını söyledi.

Erdoğan, "Milletimizin hiçbir ferdini salgın döneminde yalnız bırakmadık. Çiftçiyi, esnafı asla unutmadık. Bunun yanında kiralarda vesaire düzenlemeye gidiyoruz. Onları da Kabine Toplantımızın ardından açıklayacağız. Pek çok destek programını hayata geçirdik. Böylesine kapsamlı bir sağlık ve ekonomi krizini herhangi bir yıkıma izin vermeden bugüne kadar getirdik." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2020, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zengin gakko
Zengin gakko - 8 ay Önce

Ev sahapları yeni yılı bekliylerki okkalı zammı yapalar hadi reis hemen çıkarda kiracıların yüzü gülsün kiralar aynı galsın

DEPREMZEDEYİZ
DEPREMZEDEYİZ @Zengin gakko - 8 ay Önce

SEN NASIL BİR İNSANSIN BİRAZ VİCDANLI OLUN BE BU YORUMU POLİSLER GÖRÜP YERİNİ TESPİT EDİP YAKALASINLAR İNŞAALAH KONTERNERDEKİLERİ Bİ DÜŞÜN ORDA SOĞUKDAN DONUYORLAR

Yasin Doğan
Yasin Doğan - 8 ay Önce

Aynı sistem depremzedeler içinde yapılması gerekir...

SIRADAKİ HABER

banner103