Erol: Gittikleri Her Yerde Ailemizi Sahipleneceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Tunceli’nin Ovacık İlçesi’nde PKK’lı teröristler tarafından yerleştirilen EYP’ye basarak hayatını kaybeden 2 minik çocuğun ailesine destek vereceklerini açıkladı. Milletvekili Erol, “Gittikleri her yerde ailemize sahip çıkacağız” dedi.

Erol: Gittikleri Her Yerde Ailemizi Sahipleneceğiz

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol daha önce, Tunceli'nin Ovacık ilçesindeki bir mezrada teröristlerin önceden yerleştirdiği tahmin edilen patlayıcının infilak etmesi sonucu 2 çocuğu hayatını kaybeden Ekber ile Cevriye Güloğlu’nun taziye ziyaretinde bulunmuştu.

Milletvekili Erol, bugün aile ile görüşerek, kendilerini istedikleri ilde yaşamaları için gerekli tüm maddi ve manevi desteği sunacaklarını belirterek, Güloğlu ailesine yeni bir yaşam koşulları oluşturacaklarını aktardı.

EROL: ÇOCUKLARINI KAYBEDEN AİLEYE YENİ YAŞAM KOŞULLARI OLUŞTURACAĞIZ

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ovacık İlçesi Bilgeç köyü Çakılyayla mezrasında terör örgütü PKK'lı teröristlerin önceden yerleştirdiği patlayıcının infilak etmesi sonucu ölen 8 yaşındaki Ayaz ile 4 yaşındaki Nupelda'nın ailesini ziyaret etti. Taziye verip baba Ekber ve anne Cevriye Güloğlu görüşen Erol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başsağlığı dileklerini iletti.

Aile ile görüşen Erol, çocuklarını kaybeden aileye yeni yaşam koşulları oluşturacağız” diye kaydetti.

EROL: GİTTİKLERİ HER YERDE AİLEMİZİ SAHİPLENECEĞİZ

Güloğlu ailesine maddi ve manevi her türlü desteği vereceklerini belirten Milletvekili Erol, “ Anne ve Baba nereyi ve hangi ili istiyorlarsa, orada belediyede işe koyup onlara bir hayat kuracağız. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da çok selamı var.  Bizler de onun bilgisi dahilinde geldik. Burada anılarını ve yaşadıkları durum çok ağır. O yüzden nereyi istiyorlarsa oraya gitmelerini sağlayacağız. Gittikleri her yerde ailemize sahip çıkacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 16:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
23
23 - 1 yıl Önce

Sayın vekilim sen ELAZIĞIN vazgeçilmezi olacaksın inşallah

23
23 - 1 yıl Önce

Sayın vekilim sen ELAZIĞIN vazgeçilmezi olacaksın inşallah

SIRADAKİ HABER

banner7