banner83

Eski İçişleri Bakanı Ağar, Sahalarda

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar önce Olgunlar Mahallesinde düzenlenen bir mitinge katıldı, ardından bir kafede vatandaşlarla bir araya gelerek seçim sürecini değerlendirdi.

Eski İçişleri Bakanı Ağar, Sahalarda

27. Dönem Ak Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Abdulkadir Ergücü ve Olgunlar Mahallesi Ak Parti temsilcisi Şükrü Bakırcı, Olgunlar mahallesinde miting gerçekleştirdi.

Düzenlenen mitinge Eski içişleri Bakanı Mehmet Ağar katıldı.

Ağar’ı olgunlar Mahallesinde coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Mitinge açıklamalarda bulunan Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın gündeminde kara propaganda vardı.

Öte yandan bir Kafe’de vatandaşlarla buluşan Eski İçişleri Bakanı Ağar, alkışlar eşliğinde karşılandı.

“TEHDİTLERİN ÖNLENMESİ İÇİN OPERASYONLAR YAPILDI”

Seçim sürecini değerlendiren Ağar, “Bir anda ordusunu yeni baştan restore ederken, öbür yandan kendi sınırlarında var olacak tehlikeleri önlemek için Fırat Kalkanı Operasyonunu yaptı, Elbab’ı tuttu. Zeytin Dalı Operasyonunu yaptı, Afrin’i tuttu. Kuzey Irak Operasyonunu yaptı, geçmişte PKK kampları olan Avaşi, Basyan gibi olan bölgelerin tamamını askeri üs bölgeleri kurdu, Kandil’e doğru yürümeye başladı. Amerikalıları diplomasi masasında anlaşma içerisine sokarak Münbiç sınırlarına kadar geldi. Bu neyi getirdi bize? Türkiye’nin Güney sınırlarında ülkenin geleceği açısından var olan bütün riskleri ortadan kaldırdığı gibi şükür Allah’a Türkiye’mizin içinde de 2,3 sene evvelinde gördüğümüz; patlamalar, bombalar, eylemler felan hepsi sona erdi. Bunların hepsi Türkiye’mizin bağrından çıkan silahlı kuvvetlerimizin, Polis teşkilatımızın ve elbette ki yine bu toprakların fedakar çocukları Korucularımızın yüksek gayretlerine milletimizin verdiği yüksek destekle oldu. Ama sadece bu da yetmedi, bütün bu meseleyi devlet adına yöneten, irade ortaya koyan, talimatları veren, cesaretle bütün bunların arkasında duran Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığıyla oldu” ifadelerini kullandı.

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmaz çetik
Yılmaz çetik - 2 yıl Önce

Ağar mahcup etmez Elaziz 5-0

sabri
sabri @Yılmaz çetik - 2 yıl Önce

CNN Türk de Cumhurbaşkanı baş danışmanı Mehmet Uçum yeni sistemi anlatıyor belliki yeni seçim sisteminin ne anlama geldiğini hala anlayamamışsın

SIRADAKİ HABER

banner7