Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Cemil Erdem İl Yöneticilerine Teşekkür

Elazığ’da bir alışveriş merkezinde yapılması planlanan Yöresel Lezzetler Fuarı il yöneticilerinin girişimleri ile iptal edildi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Cemil Erdem, fuarın iptal edilmesinin üzerine il yöneticilerine teşekkür etti.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Cemil Erdem İl Yöneticilerine Teşekkür

Elazığ’da 14 - 31 Aralık tarihleri arasında Elazığ’da düzenlenmesi planlanan ve kamuoyunda büyük tepki çeken fuar, Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık’ın hazırlayıp sunduğu “Gündem” programında gündeme gelmişti.

Elazığ’da bir alışveriş merkezinde yapılması planlanan Yöresel Lezzetler Fuarı il yöneticilerinin girişimleri ile iptal edildi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Cemil Erdem, fuarın iptal edilmesinin üzerine il yöneticilerine teşekkür etti.

ERDEM: BÜTÜN YÖNETİCİLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Cemil Erdem, “İlimizde Özel bir Alışveriş Merkezi tarafından yapılması planlanan Gıda ve Yöresel ürünler Fuarının Ülkemizde ve İlimizde Pandemi’den dolayı zor günler geçiren esnaflarımızı daha kötü duruma sokacağını İl Yöneticilerimizle görüşerek Esnaflarımızın zor günler yaşadığını bildirmemiz üzerine çağrımıza duyarsız Kalmayan Başta Sayın Valimiz Erkaya YIRIK bey’e Belediye Başkanımız Sayın Şahin ŞERİFOĞULLARI’na Ak Parti il Başkanı Sayın Şerafettin YILDIRIM bey’e Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Asilhan ARSLAN bey olmak üzere bütün yöneticilerimize Temsil etmekte olduğum kurum ve Esnaflarım adına çok teşekkür ediyorum.” diye kaydetti.


Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 17:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şevket
Şevket - 8 ay Önce

Esnafına para kazanmadan önce müşteri kazanmasını öğretmedikçe daha çok iş yapamıyoruz diye sızlanacaksınız. Bir gelen müşteri o dükkana ikinci kez girmiyorsa Esnaf suçu kendinde arayacak ve o esnaflığı sürdüremeyeceğini bilecek, müşteriye şehirlerarası transit yolcu muamelesi yaparsa esnaf transit esnaf olacağını dikiş tutturamayacağını bilecek, İnternetten yüzünü görmediğin satıcı sana malı sattıktan sonra bir sorun olduğunda kırk defa ilgileniyorsa, kaliteli malı daha ucuza alıyorsa insanlar, esnafın onunla rekabet etmek için aynı anlayışa sahip olması gerektiğini bilecek, esnaflık Kayseri, Çorum, Denizli, Gaziantep de nasıl yapılıyor görün, basit işlerle uğraşanlar amatör bile olamazlar

Behzat
Behzat - 8 ay Önce

Büyük iş başarmışsın ne mutlu sana Eğer oda başkanıysan esnafına Elazığ ürünleri sattır da para Elazığ da kalsın yoksa dışarıdan getirdiğin malı Senin esnafın satsa ne olur ben internetten sipariş verip satın alsam ne olur. Yoğurdu yumurtayı bile Malatya dan alıp satan marketler varken ben Şok dan Bim den Migrostan alsam ne farkeder. Esnafın neden iş yapamıyorsa sebepleri üzerinde dur. Tedbirlerini al, mesela arabamla alış veriş için gitsem hangi esnafın önünde parkedebilirim.

Yıllardır oda başkanı
Yıllardır oda başkanı - 8 ay Önce

Yıllardır oda başkanı olan cemil başkana 1 soru?
Soru 1:Oda başkanı olduğunuz dönemlerde kaç tane fuar düzenlediniz?

şevket şeker
şevket şeker - 8 ay Önce

odalar kapatılsın

........
........ - 8 ay Önce

Sayın TOP la beraber Toplanıp kendinizi yakın, 20 seneden fazladır oda başkanısın kaç fuar düzenleyebildin Elazığ esnafına ne faydan oldu,makam odalarında oturup basına verdiğin demeçler haricinde hangi esnaf yüzünü gördü???

mehmet aydın
mehmet aydın - 8 ay Önce

e hade sen düzenlede görek başgan

Ümitt
Ümitt - 8 ay Önce

Halkı düşünen yok ,varsa yoksa esnaf. Kafaya baksana yerel esnafın işine ket vurur diye halkın yararına olan fuarın ertelenmesine teşekkür ediyor!

candar
candar - 8 ay Önce

Çayda çıra petrolün karşısındaki yıkamacıda, ortalama 25 lira olan yıkama ücretine rağmen sıra beklememek için 30 liraya anlaştım. Aracın paspaslarını indirdi, bagajı açınca yaprak kırıntılarını gören yıkamacı, "aracın da bayağı kirliymiş, bu fiyata yıkamam" dedi. Bilseydim temizletip gelirimdim, dedikten sonra yıkatmaktan vazgeçtim. Paspaslarımı yerleştirip uzaklaştım. Böyle esnaflık mı olur Allah aşkına!! Şimdi kalkıp bu zihniyetteki esnafın hakkını mı gözeteceğim?

SIRADAKİ HABER

banner103