ETSO 2020 Yılının Son Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 2020 yılı son meclis toplantısı Meclis Başkanı Ahmet Yaşar başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda konuşan Yaşar, 2020 yılını şehir ve ülke için zor bir yıl olduğunu kaydetti.

ETSO 2020 Yılının Son Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 2020 yılı son Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Ahmet Yaşar başkanlığında gerçekleştirildi.

Meclis Toplantısının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, 2020 yılının hem Elazığ hem ülke, hem de dünya için büyük sıkıntıların yaşandığı bir yıl olarak hafızalara kazandığını ifade etti.

Yaşar, Depremin ardından oluşturulan kurullarla bir yandan halka acil ihtiyaçların çözümü için gösterilen gayretler, bir yandan hayatın normalleşmesi hususunda atılması gereken adımlarla ilgili dosyalar, diğer yandan iş dünyasının hasarlarının tespiti ve raporlanması ve ilin tüm dinamikleriyle birlikte süreçlerin doğru işlemi için gösterilen gayretlerin tarihe not olarak düşeceğini kaydetti.

Deprem ve COVİD-19 sürecinde iş dünyası başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren ve acil çözüm bekleyen hemen her konu devletin zirvesine, bakanlıklara, TOBB ve ilgili kuruluşlara taşındığını belirten Yaşar,  “Talep makamı olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası bu dönemde tarihi sorumluluklar üstlenerek, eğitimden sağlığa, turizmden ulaştırmaya, imalattan hizmete, iç ticaretten ihracata hiçbir alanı ihmal etmeden tüm sorun ve beklentileri ilgili kuruluşlara ulaştırarak TOBB nezdinde çözüm arayışlarını ıstarla sürdürmüş ve sürdürmektedir” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7