ETSO Başkan Adayı Şekerdağ’dan Başkan Çakmakçı’ya Ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı’yı ziyaret etti. Yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette görüş alışverişinde bulunuldu.

ETSO Başkan Adayı Şekerdağ’dan Başkan Çakmakçı’ya Ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı’yı ziyaret etti.

Önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Elazığ TSO seçimleri için gezilerini sürdüren başkan adayı Ali Şekerdağ, esnafa umut olacak yeni projeleri kısa sürede hayata geçireceklerini belirtti. Başkan adayı Şekerdağ, Elazığ’ın her anlamda kalkınması adına güçlü bir ekiple yola çıktıklarının altını çizdi.

ÇAKMAKÇI: BAŞARILAR DİLİYORUM

Elazığ Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ali Şekerdağ ve ekibine başarılar diledi.

ŞEKERDAĞ: ELAZIĞ’IN SORUNLARINA KULAK TIKAMAYACAĞIZ

Şehrin sorunlarını bildiklerini bu konuda ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini kaydeden Elazığ TSO Başkan Adayı Ali Şekerdağ, “Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte şehrimiz ticaretine yön veren esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Bu aziz diyarın sorunlarına kulak tıkamayarak, tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte yeni dönemde kalkınma projelerimizi kamuoyuna sunacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Kasım ayında geçekleşecek olan seçimlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109