ETSO Başkanı Arslan, ICC Toplantısı İçin Brezilya'da

ICC Milletlerarası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Asilhan Arslan; Brezilya’da 11’inci Dünya Odalar Kongresi’ne katıldı.

ETSO Başkanı Arslan, ICC Toplantısı İçin Brezilya'da

TOBB organizatörlüğünde, ICC heyeti 12-14 Haziran 2019' da Brezilya - Rio De Janeiro’da 11. Dünya Odalar Kongresi’ne katıldı ve ICC'nin 100.Yılı kutlandı.

Kongre’de Ülkemizin de içinde olduğu Dünya genelinde belirlenen ülkelerin proje yarışmaları yapıldı. Türkiye, Brezilya arasında ticaretin geliştirilmesi üzerine kültürel ve ekonomik bilgi alışverişinde bulunuldu.

ICC Milletlerarası Ticaret Odası Yönetim Kurulu heyetinde, Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, Afyon TSO Başkanı Hüsnü Serteser, Giresun TSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Trabzon TSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Nizip TSO Başkanı İbrahim Sarı, Sinop TSO Meclis Başkanı katıldılar.

ARSLAN: SON DERECE VERİMLİ GEÇTİ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan toplantıyı değerlendirdiği açıklamasında, “özellikle ülkemizin dünya ülkeleri nezdinde güçlü ve saygın bir devlet olduğunu bir kere daha görme imkanı bulduğumuz toplantı, gerek çatı kuruluşumuz TOBB ve gerekse ilimiz adına kazanımlar ve tecrübeler edindiğimiz bir toplantı oldu. ICC Yönetim Kurulu olarak önemli kararların alınıp, önemli meselelerin görüşüldüğü toplantı, son derece verimli geçti.

100. yılını kutlayan ICC ( Milletlerarası Ticaret Odası ) Brezilya'nın Rio De Janerio şehrinde gerçekleştirilen toplantıda dünya çapında projelerin yarıştığı proje yarışması bizlere ayrı bir heyecan verdi” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103