ETSO Başkanı Arslan TEİAŞ 13.Bölge Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Asilhan Arslan, TEİAŞ 13.Bölge Müdürü Ahmet Saraç'ı makamında ziyaret etti.

ETSO Başkanı Arslan TEİAŞ 13.Bölge Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti

TEİAŞ 13.Bölge Müdürü Ahmet Saraç'ı, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Asilhan ziyaret etti.

Bölge Müdürü Ahmet Saraç ile Elazığ ilgili çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunan Başkan Arslan, Elazığ Organize Sanayi Bölgelerinde artan yatırımlar ve yeni işletmelerin ve buna paralel olarak artan enerji talepleri konusunda TEİAŞ'ın projelerini ve ETSO-TEİAŞ işbirliği ile Elazığ’ın sanayisinin ve ekonomisinin geliştirilmesine verilebilecek katkılar ve ekonomik canlılığının artırılmasına yönelik çözümler için çeşitli öneriler üzerinde görüşlerini beyan etti.

Bölge Müdürü Ahmet Saraç, ETSO Başkanı Asilhan ARSLAN 'a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiğini, TEİAŞ 13.Bölge Müdürlüğü olarak Elazığ' ın kalkınması ve gelişmesi adına her türlü katkıyı geçmişte olduğu gibi sunmaya devam edeceklerini bildirdi.

ARSLAN: TİCARETİNİN ARTAN BİR İVME İLE GELİŞİMİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ETSO Başkanı Asilhan Arslan da açıklamasında, “Bölge Müdürü Ahmet Saraç'a göstermiş olduğu ilgi ve alakaları için teşekkür ederim. ETSO olarak şehrimizin sanayisi ve ticaretinin artan bir ivme ile gelişimi için çalışıyoruz. TEİAŞ 13.Bölge Müdürlüğüne ve Bölge Müdürü Ahmet Saraç'a bizlere sundukları katkılardan ötürü teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arda
Arda - 1 hafta Önce

Bayağı bir reklam yapmışsınız,körler sağırlar birbirini ağırlar misali.Halka ne, kaç pozdur öyle.Hey yavrum hey.

SIRADAKİ HABER

banner103