ETSO Başkanı Arslan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Kurum Ziyaretleri

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ve beraberindeki heyet çeşitli kurum ziyaretlerinde bulundular.

ETSO Başkanı Arslan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Kurum Ziyaretleri

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güder, Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ve Elazığ Defterdarı Hülya Yelimlieş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Arslan beraberinde, Meclis Başkan Yardımcısı Bülent Sami Satıcı, Başkan Yardımcısı Mustafa Tavuş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Zülfü Altıntaş, Suat Barış, Tahir Tunç, Mehmet Yıldırım, Bayram Özdemir ile birlikte ilk olarak bir süre önce Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan, Mehmet Güder’ i ziyaret ettiler.

ARSLAN: ŞAHSINA VE ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Ziyarette konuşan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, “Kale Kaymakamlığı görevini sürdürürken, şehrine hizmet etmek için Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan Mehmet Güder Bey’in, bürokratik tecrübesi ve deneyimi ile Belediyemiz ve şehrimize faydalı çalışmalar yapacağını biliyoruz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak şehrimize katma değer sağlamak adına Elazığ Belediyemiz ile bir çok çalışma yürüteceğiz, bu anlamda gerek Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları ve gerekse kıymetli ekibi ile sürekli istişare ve temas içerisinde olacağız, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Güder Beyi Yönetim Kurulu Üyelerimizle Beraber ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilemek istedik, sıcak karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, gerçekleşen atamanın şahsına ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

GÜDER: KENDİ ŞEHRİME HİZMET EDECEK OLMANIN MUTLULUĞU VE HEYECANINI YAŞIYORUM

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güder ise, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarını kamu görevini yürüttüğü zamanlarda da takip ettiğini Başkan Arslan ve ekibinin Elazığ için yaptıkları çalışmaları takdir ettiklerini belirterek, kendi şehrime hizmet edecek olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyorum, ziyaretlerinden dolayı Sayın Başkanımız Asilhan Arslan ve çok değerli Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güder’i ziyaretinde Elazığ STK Platformu Dönem Sözcüsü Prof. Dr. Kenan Peker’ de hazır bulundu.

BAŞKAN ARSLAN’ DAN GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRÜ EREN’ E ZİYARET

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan daha sonra bir süre önce Elazığ Gençlik Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Abdulsamet Eren’i ziyaret etti.

Başkan Arslan, Meclis Başkan Yardımcısı Bülent Sami Satıcı, Başkan Yardımcıları Mustafa Tetik, Mustafa Tavuş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Zülfü Altıntaş, Suat Barış, Tahir Tunç, Mehmet Yıldırım ve Bayram Özdemir ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Gençlik Spor İl Müdürlüğü gibi önemli bir göreve atanan Abdulsamet Eren’ e yeni görevinde başarılar diledi. Sporun içerisinden gelen, sporun ve sporcunun sorunlarını gerek akademik ve gerekse saha deneyimi açısından iyi bilen İl Müdürü Abdulsamet Eren’ in ilimiz gençlik ve sporu adına yapacağı çalışmaları önemsediklerini belirten Başkan Arslan; Sayın Müdürmüze ve ekibine başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum” ifadelerine yer verdi.

EREN: ŞEHRİMİZİN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ise Başkan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinin kendisini son derece mutlu ettiğini belirterek, ilimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın Sayın Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum, ilimizdeki tüm kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde şehrimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

TSO BAŞKANI ASİLHAN ARSLAN VE EKİBİ ELAZIĞ DEFTERDARLIĞI’NDA

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ve beraberindeki heyet son olarak bir süre önce Elazığ Defterdarlığı görevine atanan Hülya Yelimlieş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Arslan, Elazığ Defterdarlığı görevine atanan Hülya Yelimlieş’in camianın içerisinden ve daha önce Defterdar Yardımcılığı görevi yapmış olması hasebi ile ilimizi tanıyan, bilen bir bürokrat olduğunu belirterek, yönetim kurulu üyelerimizle kendisini ziyaret ederek Elazığ Defterdarlığı görevine atanması nedeni ile hayırlı olsun dileklerimizi iletmek istedik, kendilerine sıcak karşılamalarından ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

YELİMİLEŞ: BAŞKANIMIZ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elazığ defterdarı Hülya Yelimlieş ise Başkan Asilhan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ediyorum “ ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7