ETSO Genel Sekreteri Karabulut: “Hedefimiz akreditasyonda A sınıfına yükselmek”

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında düzenlenen toplantıya katılan ETSO Genel Sekreteri Mehmet Karabulut, “2021 hedeflerimiz ve tüm süreç planlamalarımız bu yıl akreditasyonda a sınıfına yükselmektir” dedi.

ETSO Genel Sekreteri Karabulut: “Hedefimiz akreditasyonda A sınıfına yükselmek”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında oda ve borsaların genel sekreterleri ile video konferans toplantısı yapıldı.

Toplantıya ETSO Genel Sekreteri Mehmet Karabulut da katıldı.

Toplantıda pandemi sürecinde il ve ilçelerde yaşanan sorunlar değerlendirilirken, oda-borsa sisteminin hizmet kapasitesinin güçlendirilmesi ve yeni projeler için istişarelerde bulunuldu.

KARABULUT: BİLGİ PAYLAŞIMI ANLAMINDA YENİ UFUKLAR AÇMIŞTIR

ETSO Genel Sekreteri Mehmet Karabulut yaklaşık 4.5 saat süren ve webinar üzerinden yapılan toplantının çok verimli geçtiğini söyleyerek, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak; Başkanımız Hisarcıklıoğlu’nun Odalardan beklentileri doğrultusunda başlatmış olduğumuz yeni dönemin bir bakıma teyidini almış olduk.  Oda Yönetim Kurulumuz başta olmak üzere tüm yönetim organlarımız ve hizmet birimlerimizle Akreditasyon sisteminin ön gördüğü şekilde bir strateji izlemekte ve uygulamaktayız. Odamızın C sınıfından kısa süre içerisinde B sınıfına yükselmesi ve yeni hedefinin A sınıfı olması bunun en güzel göstergesi olmuştur. Akreditasyon sistemi profesyonel izleme ve değerlendirme kurumu tarafından tüm süreçlerin en ayrıntılı şekilde değerlendirilmesi ve ölçülmesiyle verilen bir belgedir. 2021 hedeflerimiz ve tüm süreç planlamalarımız bu yıl Akreditasyonda A sınıfına yükselmektir. Yapılan Genel Sekreterler toplantısı çok değerli olmuş ve bilgi paylaşımı anlamında yeni ufuklar açmıştır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109