Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimleri saat 17 itibariyle sona erdi.
Oy verme işleminin tamamlanmasıyla birlikte sandıklar açılmaya başlandı.
14 Sandıkta oy sayımları devam ediyor.
İŞTE ANLIK SONUÇLAR…
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası başkanlık seçimlerinde oy kullanma işlemi bitti ve oy sayımları da tamamlandı.
İdris Alan ve Asilhan Arslan’ın yarıştığı ETSO Başkanlık seçimlerinin sonuçları belli oldu.
Yapılan seçimleri Asilhan Arslan kazandı.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimleri saat 17 itibariyle sona erdi.
Oy verme işleminin tamamlanmasıyla birlikte sandıklar açılmaya başlandı.
14 Sandıkta oy sayımları devam ediyor.
İŞTE ANLIK SONUÇLAR…
İŞTE GRUPLARIN OY DAĞILIMI
Birinci Grup – Sanayiciler, Maden, Mermer Döküm – 324 Seçmen
İdris Alan’ın grubu: 55
Asilhan Arslan’ın grubu: 215
İşte O İsimler:
Asilhan Arslan
Ahmet Yaşar
Zülfü Altıntaş
İkinci Grup – Canlı Hayvan Et Ürünleri Yem ve Balıkçılık – 214 Seçmen
İdris Alan’ın grubu: 80
Asilhan Arslan’ın grubu:105
İşte O isimler:
Mustafa Candan
Ferhat Tunç
Abdulhadi Bilken
Üçüncü Grup – Tekstil, Konfeksiyon – 148 Seçmen
Kullanılan oy: 119
Kullanılmayan oy: 29
Geçersiz: 1
İdris Alan’ın grubu: 53
Asilhan Arslan’ın grubu: 64
İşte O isimler:
Tevfik Özlü
Volkan Çiçekçi
Sıtkı Uslu
Dördüncü Grup - Mobilya Halı Dayanıklı Tüketim Malları – 149 Seçmen
Kullanılan oy: 126
Kullanılmayan oy: 23
Geçersiz: 5
İdris Alan’ın grubu: 61
Asilhan Arslan’ın grubu: 60
İşte O İsimler:
Ecmein ALTUNGÖK
Ömer KARABULUT
Cemil PLATİN
Mehmet ERCAN
Sedat GÖK
Kazım KARATAŞ
Samet BAYRAM
Beşinci Grup – Kuyumculuk Bilgisayar ve Telekomünasyon – 240 Seçmen
Kullanılan oy: 198
Kullanılmayan: 42
İdris Alan’ın grubu: 73
Asilhan Arslan’ın grubu: 124
İşte O İsimler:
Mustafa Tavuş
Tuncay Çeçen
Fatih Tokdemir
Altıncı Grup – Doğal Ürün Yetiştiriciliği ve İşlenmesi – 211 Seçmen
İdris Alan’ın grubu: 87
Asilhan Arslan’ın grubu: 95
İşte O İsimler:
Bayram Özdemir
Suat Barış
Abdulkerim Yılmaz
İdris Alan’ın grubu: 80
Asilhan Arslan’ın grubu: 129
İşte O İsimler:
Ahmet Yılmaz
Fatih Somay
Yavuz Keleş
Sekizinci Grup – İnşaat Malzemeleri Alım, Satım – 263 Seçmen
Geçersiz: 3
İdris Alan’ın grubu: 110
Asilhan Arslan’ın grubu: 128
İşte O İsimler:
Bülent Sami Satıcı
Erkan Özçelik
Selçuk Urul
Dokuzuncu Grup – Taşımacılık Hizmetleri ve Depolama – 229
İdris Alan’ın grubu: 76
Asilhan Arslan’ın grubu: 120
İşte O İsimler:
Yüksel Yüce
Mehmet Yıldırım
Kadir Alçiçek
Onuncu Grup – Plan Proje Harita Elektrik Jeoloji ve İnşaat – 216 Seçmen
İdris Alan’ın grubu: 85
Asilhan Arslan’ın grubu: 104
İşte O İsimler:
Suat Yaşa
Aydın Ersöz
Murat Yamanoğlu
On birinci Grup – İkamet Amaçlı veya Konut Amaçlı Binaların İnşaatı – 726 Seçmen
İdris Alan’ın grubu: 216
Asilhan Arslan’ın grubu: 370
Geçersiz oy: 14
İşte O İsimler:
Mustafa Tetik
Tahir Tunç
Osman Baysak
On ikinci Grup - Kuru Gıdalar, Toptancılar ve Unlu Mamül Üreticileri – 254 Seçmen
İdris Alan’ın grubu: 100
Asilhan Arslan’ın grubu: 99
İşte O İsimler:
Aytunç SUNGUROĞLU
Fehmi ORTAÇ
Ekrem SİS
Mustafa TUNÇ
Beyzat KARAAĞAÇ
Mehmet Dursun ELMACI
Fatih Güven KAYA
On üçüncü Grup – Tıbbi ve Medikal Ürünler, Eczacılık Ürünleri ve Hastane – 142 Seçmen
Kullanılan oy: 122
Kullanılmayan oy: 20
Geçersiz: 1
İdris Alan’ın grubu: 67
Asilhan Arslan’ın grubu: 54
İşte o isimler:
Ahmet Fethi Polat
Hasan Suha Erol
Sardal Kabul
On dördüncü Grup – Banka ve Finans Kuruluşları Sigorta Eğitimi ve Temizlik – 318
İdris Alan’ın grubu: 128
Asilhan Arslan’ın grubu: 158
İşte O isimler:
Yusuf Demirtaş
Veli Aksu
Öner Coşkun
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 21:03
Bu seçimden ders almayan seçilenler mesajı almazlarsa aynı akibet onlarıda bekliyor.Elazığ artık liyakatsızlıktan, basiretsizlikten,beceriksilikten kurtulmanın yollarını arıyor.