Fahrettin Koca 81 İlin Sağlık Müdürü İle Toplantı Yaptı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 81 İl Sağlık Müdürü İle Toplantı Yaptı

Fahrettin Koca 81 İlin Sağlık Müdürü İle Toplantı Yaptı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vaka artışları nedeniyle 81 ilin İl Sağlık Müdürleri ile telekonferans yöntemi ile toplantı gerçekleştirdi.

Resim

Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden İl Sağlık Müdürleri ile toplantı yaptığını belirtti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘’ BU AKŞAM, 81 İLİN SAĞLIK MÜDÜRÜYLE TOPLANTI YAPTIK.

Resim

 4 saat süren toplantıda, vaka artışının yoğun olduğu illerde alınacak tedbirleri; tanı ve tedavide yeni yaklaşımları ele aldık. Hasta ve temaslı tespitinde hızlı hareket edilmesi, tedavilere süratle başlanması talimatını verdik.’’ İfadelerini kullandı.

Resim

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 2 yıl Önce

Bakan arkadaşın görevi degistimi?Benim bildiğim sağlık bakanı idi,şimdi sadece covid haberleri spikeri gibi.Bu bakanlık bürokrasisi yokmu?Sadece tek kişiden mi ibaret.Bk.yrd.lari, Müsteşar,ve Yrd.lari,gün.md.ler,bakanlık sözcüsü filan yokmu?Bıktık artık görmekten.Senede 65 bin kişi kalp krizinden ölüyor,bu kalp krizi salgını bakanlığı ilgilendirmiyormu?Geçen sene yine 82000 gripten ölüm var,bunun 12000 i covid 17 den di,acaba bu sonuçlar gecen sene bakanlık ilgi alanına girmiyor muydu?
Bari yeniden bu sefer prof.olarak atanan müdürümüz bari aciklasa ha ,ne dersiniz?

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109