Fatih Ahmet Baba Türbesi'ndeki Çalışma Tam Not Aldı!

Elazığ Belediyesi tarafından çevre düzenlenmesi yapılan Fatih Ahmet Baba Türbesi yeni yüzüyle görenleri kendine hayran bıraktı. Haprut Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Fatih Ahmet Baba Türbesi'ndeki Çalışma Tam Not Aldı!

Fatih Ahmet Baba Türbesi yeni yüzüyle görenleri kendine hayran bıraktı.

Elazığ Belediyesi tarafından çevre düzenlenmesi yapılan türbe Korona virüs salgını dolayısı ile ziyarete kapalı.

VATANDAŞLAR, EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Her zaman geldikleri türbeyi bu defa farklı gören vatandaşlar Başta Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Türbeyi ziyarete gelen vatandaşlar, salgının ülkemizden yok olması içinde dua ettiler.

MUHTAR DEMİRPOLAT: BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR EDERİZ

“Gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel oldu” diyerek Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğullarına teşekkür eden Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, türbede yapılan çalışmaları anlattı.

Türbede bulunan dere ıslahının da yapılması ile daha güzel olacağını ifade eden Muhtar Demirpolat, türbe için birde hayalini paylaştı. Muhtar Demirpolat, türbenin hemen yanında yer alan derede ıslah çalışması yapılması gerektiğini de ifade etti.

Uzun yıllardır türbenin bekçiliğini yapan Enver Özoğulları ise, “eski haliyle yeni halini kıyaslayınca bugünlere şükür “dedi.

VİDEO

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 2 hafta Önce

Ya siz ne vizyonsuz insanlarsınız Elazığ'lı köye çevirdiniz. Yok büyük değişim yok görevler gözlerine inanamadı. Ne olmuş burada öyle ahım şahım çalışma. Harput virane halde virane. Muhtar sende işini yap Allah aşkına kaç senedir harput muhtarısın harput aynı harput. Miletvekili ile belediye başkanı ile sürekli görüşeceksin taleplerini ileteceksin. yapmadı mı çıkıp kamuoyuna açıklayacaksın. İki çiçek dikildi diye çıkıp teşekkür konuşmaları yapma artık

Veysel
Veysel @Hüseyin - 2 hafta Önce

Kesinlikle katılıyorum. Konya bir tek mevlana türbesi ile dünyadan turistler ağırlıyor. bizim evliyalarimizın türbelerini bizden başka bilen yok. Tarihin tanıklık ettiği diyar virane halde. Ve ışıklandırma çalışması bile çalışma olarak yutturuluyor. Bunlar çalışma değil olması gereken.

Muhtar
Muhtar - 2 hafta Önce

Muhtar haftada birkez sonhaber. Com'a çıkmadan duramıyor.

Yusuf
Yusuf - 2 hafta Önce

Harputta yaşayan insanlar bu muhtarı nasıl seçtiniz, Harput gibi bir hazine böyle bir muhtarı hakediyor mu? Haberi okudum Videoyu izledim. Acaba ne yapmışta bu muhtar vatandaşları kendine, kendide Belediye Başkanına teşekkür etmiş, meğer Belediye merdivenlerin sağına soluna çiçek ekmiş, şaka gibi değil mi?

Kasım MOLLA
Kasım MOLLA - 2 hafta Önce

Kardeşim,artık devir şarlatanlarin devri.Sehirde yatırım adına çivi çakılmadı,ama bakıyorsun reklam gırla.Adam belediye memurlarının maaşları karşılığı yapmak zorunda oldukları rutin belediye işlerini bile bakıyorsun iş miş gibi göstermeye çalışıyor.altyapisi,vizyonu birikimi olmayan ama samimi ama çok yetersiz bir başkanla bundan fazlası olmaz.Ekibine bakıyorsun, antrenör,gömlek pantolon saticis,gazeteci den Başkan yardımcısı atarsan,işte böyle halkı kahreden komedi bir imar revizyon planı ortaya çıkar.Neredeyse diyecek ki; bakın otobüsler çalışıyor,su parası topluyoruz deyip faaliyet açıklayacak.Evet rey verdik ama bunu da haketmiyoruz.Liyakat ve ehliyet ALLAH emri,ama bari sen bilmiyorsan bilenleri yardımcı ata ki seni yükseltsinler,o da yok.N'olacak şimdi.

Çiçek Abbas
Çiçek Abbas - 2 hafta Önce

Zülküfle zorlama haberler dizisinin bu haftaki konusu Türbe ye ekilen çiçekler,Harput'a giriş yasak bu vatandaşlar oraya nasıl gitmiş, Muhtar mı çağırmış kendileri mi gitmiş, bu Haberi okuyan sanki Harputta yasak kalktı diye düşünür. Vatandaşlar ile Muhtar nasıl buluşmuş, bu buluşmayı Haberi yapana kim bildirmiş, haberi yapan bir çiçeğe teşekkür için mi çıkmış Harput'a, bir sürü cevap bekleyen soru var. Merak ettim bari Belediye hangi çiçekleri ekmiş onun haberi olsaydı. Muhtar Zülküf haftaya Hangi habere çıkacak bari küçük bir fragman da olsaydı.

Zorlama haber
Zorlama haber @Çiçek Abbas - 2 hafta Önce

Haberler tam komedi. Koronanın ilk zamanlarında millet harputa gidiyor yoğunluk oluyor, sosyal mesafe yok sayılıyor diye haber yaptırdı, sonra harputa çıkmak yasaklandı o zamanda harputta kimse yok diye haber yaptırdı. Bu haftayı merak ediyordum. O da türbe haberi oldu.

Bu Memleket Nasıl Gülünç Duruma Düşürülür Haberi
Bu Memleket Nasıl Gülünç Duruma Düşürülür Haberi - 2 hafta Önce

Elazığ neden gelişmiyor. Ne oldu da son 25 yılda bu memleket geri gitmeye başladı. 1070 li yıllarda Türkiyenin en gelişmiş 14. şehiri iken şimdi nasıl oldu da 41. sıraya geriledi sorusunun cevabını arayan varsa, işe bu habere ibretle bir baksın eminim sebebini az çok anlayacaklardır.

HARPUTLU GAKGO
HARPUTLU GAKGO - 2 hafta Önce

53 SENE ÖNCE GİTMİŞTİM MERAK ETTİM HABERİ OKUDUM.HİÇ BİR FARK GÖRMEDİM.BUNLARI BÖYLE ANLATANLAR ACABA NEDEN UTANIR VE ARLANIR MERAK EDİYORUM

Şakir
Şakir - 2 hafta Önce

muhtar zülfüden inciler serisinin bu haftaki konusu Türbe etrafına dikilen çiçekler ve Harputtan sesler teşekkür korosu


SIRADAKİ HABER

banner7