Fatih Şahin: Devletimiz Elazığ İçin Seferber Oldu

AK Parti’nin Elazığ il kongresine katılmak üzere şehre gelen Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Kanal Fırat Televizyonu’na özel açıklamalarda bulundu. Genel Başkan Yardımcısı Şahin, çok güzel ve coşkulu bir kongrenin Elazığ’da gerçekleştirildiğini söyledi.

Fatih Şahin: Devletimiz Elazığ İçin Seferber Oldu

Kongreye katılmak üzere Elazığ’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, şehirden ayrılmadan önce Kanal Fırat’a açıklama yaptı.

ŞAHİN: VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Çok güzel ve coşkulu bir kongrenin Elazığ’da gerçekleştirildiğini belirten Fatih Şahin, “Bütün teşkilat mensuplarımıza ben bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız da video konferans yoluyla katıldılar. Ben bir kez daha kongrede seçilen il başkanımıza, yönetimimize başarılar diliyorum. Sadece kongreye katılmakla kalmadık. Bugün değişik sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ettik. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı, Ticaret Borsası’nı ziyaret ettik. Oradaki değerli başkanlarımızla değişik konular üzerinde istişarelerimiz, değerlendirmelerimiz oldu. Onların bize dönük bizden eleştirileri, bizden beklentileri konusunda kendileri ile çok verimli sohbetlerimiz oldu. İnşallah bugün Elazığ’da artık 2023 Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerinin startını da vermiş olduk. Önümüzde 2 buçuk yıllık bir süre var. İnşallah teşkilatımız, belediyelerimiz, milletvekillerimiz, genel merkezimiz yüksek bir koordinasyon içerisinde bu 2 buçuk yıllık değerlendirmeyi en iyi şekilde değerlendirerek bugüne kadar nasıl girdiğimiz 15 seçimden başarılı çıktıysak 2023 yılında yapılacak seçimlerde de başarıyla çıkmak için tüm gücümüzle var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

ŞAHİN: VATANDAŞLARIMIZIN İSTEĞİNE GÖRE HAREKET EDİYORUZ

Depremin ardından Elazığ’da yapılan çalışmalara değinen Genel Başkan Yardımcısı Şahin, “Dünya literatürüne geçici bir performans aslında burada ortaya konuldu. Bu Pazar günü depremin sene-i devriyesi olacak. İnşallah bakanlarımız gelecekler, burada olacaklar. Yapımı devam eden 5 bin tanesinin teslimi inşallah bu ay içerisinde bu ay sonuna kadar gerçekleştirilecek. Geri kalanlarının tamamı da inşallah 20 küsur bin konutumuz Elazığlı hemşehrilerimize bu yılın ortasına kadar teslim edilmiş olacak. Tabi çok büyük bir proje. Çok büyük bir organizasyon. Yaklaşık 5 Katrilyon Liralık bir proje. Burada mühim olanlardan bir tanesi de vatandaşlarımızın istekleri, iradeleri doğrultusunda bunu gerçekleştiriyoruz. İsterlerse kendi arsaları üzerinde konutları inşa ediyoruz. İsterlerse rezerv alanlarında inşa edilen konutlarda kendilerini misafir ediyoruz. İlk andan itibaren devletimiz seferber oldu. Cumhurbaşkanımız, İçişleri Bakanımız, Sağlık Bakanımız, Çevre ve Şehircilik Bakanımız adeta Elazığ’a kamp kurdular. AFAD, Kızılay buradaydılar ilk andan itibaren, milletvekillerimiz hep buradaydılar zaten. Elazığlı hemşehrilerimizin hep yanında oldular. Çok güzel bir dayanışma örneği sergiledik, ortaya koyduk. Birileri karalamak istese de birileri bunu görmezden gelmek istese de birileri bunu örtmek istese de güzel bir dayanışma örneğini ortaya koyduk. İnşallah tekrar bu tür hadiseler, bu tür felaketler yaşanmaz. Ama yaşanırsa da devletimizin ne kadar büyük bir koordinasyon ve yönetim kapasitesini sahaya yansıyacak şekilde olaylara müdahil olacağını göstermiş olduk. Tabi 2020 zor bir yıl oldu. Elazığ için ekstra zorlu, salgınla birlikte depreminde yaşanmış olmasıydı. Ümit ediyoruz ki 2021 ile birlikte hem salgının hem de depremin yaralarını tamamen sarmış çok daha güzel bir yılı hep birlikte yaşarız diye ümit ediyoruz” şeklinde konuştu.

ŞAHİN: GÖNÜLLERİNDE BİZLERE YER VERMEYE DEVAM ETSİNLER

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, “Şimdiye kadar ki destekleri için ben buradan Elazığlı hemşehrilerimizin her birine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten de bugüne kadar Elazığ her zaman Cumhurbaşkanımızın, AK Parti’mizin yanında yer aldılar. Bütün milli meselelerde parti ayrımı gözetmeksizin bize oy versin vermesin bütün Elazığlı kardeşlerimizin ülkemizin menfaatlerini her zaman öncelediklerini biliyoruz. Bizim amacımız inşallah oy oranımızı gücümüzü burada daha da arttırmak. İnşallah gönüllerinde bizlere yer vermeye devam etsinler” dedi.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Savaş
Savaş - 4 ay Önce

Var gücünüzle yoksullaşıp zam ile boğuşuyoruz ...RABBİM hakkımızı sizlerden sorsun...yiyin için ağırlanın saltanatınızı iyi sürün ..ama unutmayınki mahşer var hesap günü var .

Ahmet çavuş
Ahmet çavuş - 4 ay Önce

ÂLÂ liler gelin Elaziglilari yaglayin gidin icraat nerde onu gösterin Elazig a vefanizi gösterin lafla peynir gemisi yurumuyor

Kör Cumo
Kör Cumo - 4 ay Önce

ABDULLAHPASA TOKILER GUYA TESLIM ETTILER NE ANAHTARLARI ACIYOR,NE ACIK KAPILAR KILITLENIYOR,BOYA BADANA COK KOTU...EKSIKLER ICIN CALISANLAR BUGUN OLMADI GELECEK AYA DIYE LAF KALABALIGI YAPIYOR.BU MU HIZMETINIZ.

Ayşe
Ayşe - 4 ay Önce

Sizi Allah havale ediyoruz bizim zorla sağlam evimizi yıkıyorsunuz vatandaşın isteğine neden bırakmıyor sunuz sizde bizden oy beklemeyin oy vermiyeceğiz

OyMoyYok
OyMoyYok - 4 ay Önce

2023 Yada Daha erken Seçimde Akp ye OyMoyYok

Ahmet çavuş
Ahmet çavuş - 4 ay Önce

AKP liler

haydeee
haydeee - 4 ay Önce

var gucumuzle sahlaniyoruz..........

Haluk
Haluk - 4 ay Önce

Elazığ AK partinin kalesi sayılan birkaç ilden biri olmasına rağmen yıllardır en fazla ihmal edilen en az değer verilen en az önemsenen en az yatırım alan birkaç ilden biri oldu. Gerek genel seçim gerekse yerel seçimde üst üste en fazla oy kaybettiği birkaç ilden biri olmasına rağmen seçmenin mesesjını ısrarla almak istemiyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner103