FIRAT EDAŞ AÇIKLADI, “BİLİNÇLİ YAPACAĞIZ, İHBARDA BULUNMAYIN”

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., 4-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Genel Aydınlatma Denetimi’ kapsamında il, ilçe, köylerin bazı bölgelerindeki sokak ve cadde aydınlatma armatürleri, kontrol amaçlı gündüz saatleri yanar halde tutulacak. Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş açıklamasında, “Enerjinin verimli kullanılması ve tasarruf edilmesi yönündeki bilinçle vatandaşlarımızın gündüz yanan sokak lambaları için yaptığımız bilgilendirmeyi dikkate alarak, arıza ve ihbar bildiriminde bulunmamalarını kamuoyuna saygıyla duyururuz” dedi.

FIRAT EDAŞ AÇIKLADI, “BİLİNÇLİ YAPACAĞIZ, İHBARDA BULUNMAYIN”

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Elazığlı, Malatyalı, Tuncelili ve Bingöllü vatandaşları uyardı.

4-13 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Genel Aydınlatma Denetimi’ kapsamında; Bingöl, Elazığ, Malatya, Tunceli illeri ile bu illere bağlı ilçelerin ve köylerin bazı bölgelerindeki sokak ve cadde aydınlatma armatürleri, kontrol amaçlı gündüz saatlerinde de yanar halde tutulacak.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., faaliyet bölgesinde yer alan aydınlatma armatürleri ile sokak aydınlatma sayaç devreleri, mevcut aydınlatma tesisleri, Genel Aydınlatma Yönetmeliği’nin 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu kapsamında denetimini yapacak.

Bu bağlamda Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı tarafından yetkilendirilen TEDAŞ Genel Müdürlüğü’nün Genel Aydınlatma Denetim ekiplerince sahada kontroller yapılacak.

4 Kasım Pazar günü başlayacak ve 13 Kasım Salı günü sona erecek denetim süresince; gündüz saatlerinde bazı bölgelerde, sokak ve cadde aydınlatma armatürleri kontrol amaçlı yanar halde olacak.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yaptığı açıklamada, “Enerjinin verimli kullanılması ve tasarruf edilmesi yönündeki bilinçle vatandaşlarımızın gündüz yanan sokak lambaları için yaptığımız bilgilendirmeyi dikkate alarak, arıza ve ihbar bildiriminde bulunmamalarını kamuoyuna saygıyla duyururuz”denildi.

banner89
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bedduacı
Bedduacı - 2 yıl Önce

Açık bırakın ne olacak sanki garibanın sırtına vuruyorsunuz nasıl olsa. Allah belanızı versin, haksız kazançlarınız size ve aile fertlerinize doktor ilaç parası olarak geri dönsün inşAllah.

ayhan
ayhan @Bedduacı - 2 yıl Önce

beddua döner dolaşır sahibinne geri gelirmiş. haklıda olsanız kimseye beddua etmeyin

SIRADAKİ HABER

banner7