Fırat Üniversitesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İle Protokol İmzaladı

Fırat Üniversitesi ile Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasından Gençlik Ofisi, Kültür, Spor, Sanat ve Eğitim işbirliği protokolü imzalandı.

Fırat Üniversitesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İle Protokol İmzaladı

Rektörlük makamında düzenlenen imza törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz katıldı.

İmzalanan protokol kapsamında, Fırat Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilerin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve spor faaliyetlerinin geliştirilmesi, bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra gençlerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlaması yönünde iş birliğinin artırılması ve desteklenmesi amacıyla Fırat Üniversitesi kampüsü içerisinde Gençlik Ofisi açılmasını kapsamaktadır.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, imzalanan protokolün her iki kurumada hayırlı olmasını dileyerek, imzalanan protokol kapsamında üniversite rektörlük yerleşkesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gençlik Ofisi açılacağını kaydetti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ise, kendilerine Üniversitede her türlü imkânı sağlayan Rektör Prof. Dr. Göktaş’a teşekkür ederek, protokolün hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren tarafından işbirliği protokolü birlikte imzalandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Geleceğin vekil ve belediye Başkan adayı kuyucu samet
Geleceğin vekil ve belediye Başkan adayı kuyucu samet - 2 hafta Önce

Suphi ve Sedat’ın kuyusunu kazan spor müdürü şimdi de belediye Başkanlığı ve vekilliğe oynuyor. Vekiller alınca mağdur ve kahraman modunda oynayacak. Her gün haber her gün reklam peşinde

Rumuz Elazığlı kesin Samet :)
Rumuz Elazığlı kesin Samet :) @Geleceğin vekil ve belediye Başkan adayı kuyucu s - 2 hafta Önce

Adam artık kendisi için yorum yapar duruma düştü, 1 seveni Yok bu şehirde. Bu iyi günlerin müdür, o koltuk gidince sana kimse selam dahi vermeyecek. Az kaldı az gideceksin inşAllah

Elazığlı
Elazığlı @Geleceğin vekil ve belediye Başkan adayı kuyucu s - 2 hafta Önce

Bu samet dediğiniz adam kimsir bilmiyorum ama suphi boş tenekedir , vasıfsızdır , iki koyun teslim edilmez , döneminde bir çivi çakılmamıştır.. tanıyorum biliyorum adamı .. bu süphiyi öven yorunları da büyük ihtimalle kensisi yazıyordur. Bu yeni müdür iyidir kötüdür bilmem ama suphiden sonra kim gelse daha iyi olacağı kesindi zaten..

Senden daha boş adamı gelmedi samet
Senden daha boş adamı gelmedi samet @Geleceğin vekil ve belediye Başkan adayı kuyucu s - 2 hafta Önce

Bu yorumu Elazığ’da kimse yazmaz. Çünkü bir tane seveni Yok. Millet makamı var diye saygı gösteriyor Buda kendi şahsına sanıyor. Müdürlükten olunca Suphi bir cadde de sen bir caddede gez sana değil selam hak için söylüyorum hakaret ederler. Çünkü sen kuyucu’sun emrinde çalıştığın Suphi ve Sedat müdürken kuyularını kazıp beni müdür yapın dedin, bakalım seni kim alacak. Seçim geliyor gideceksin.

ELAZIĞLI
ELAZIĞLI @Geleceğin vekil ve belediye Başkan adayı kuyucu s - 2 hafta Önce

suphi gelmiş geçmiş en boş adamdı elazığ da oradan indirilmesinde emeği geçenlerin emeğine sağlık. donanımsız ,boş ,kibirli liyakatsiz adamın tekiydi.

Kankası kimdi bunun ?
Kankası kimdi bunun ? - 2 hafta Önce

Spor müdürünün kankası kim Nafiz! Yakında yeni bir albümde bundan gelir.

Beğeni sayısı kimse Samet i sevmiyor diyor
Beğeni sayısı kimse Samet i sevmiyor diyor - 2 hafta Önce

Yorumlara baktım ve beğeni sayısına dikkat ettim. Spor müdürü arkadaşı bu şehirde seven yokmuş:)

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109